Nieprzeczytane posty

Meteory

1
Przeszukałem dział "Grecja" i zauważyłem, że nie ma nic o Meteorach, a jest to naprawdę miejsce warte kilku słów. :)
Zresztą, zdjęcia mówią same za siebie. :)

Obrazek

Obrazek


Niestety nie moje (choć mam w sumie identyczne), bo moje zostały na starym kompie i jeśli zabiorę się, żeby zgrać wszystko to na pewno je wkleję. W każdym razie miejsce warte obejrzenia, po prostu niesamowite!

Re: Meteory

2
Byłam tam. Zapierające dech w piersiach!
przewodniczka cały czas chwaliła greckich kierowców autobusów.. dopiero w to uwierzyłam, jak widziałam ich jazdę na tych zakrętach! piętrowym autobusem... śmierć w oczach :)

Ale bardzo miło wspominam, piękne miejsce. Szkoda, że tak dużo turystów, nie było chwili na kontemplację. I niestety dużo złodziei... :(

Re: Meteory

5
Miał pisze:Byłam tam. Zapierające dech w piersiach!
przewodniczka cały czas chwaliła greckich kierowców autobusów.. dopiero w to uwierzyłam, jak widziałam ich jazdę na tych zakrętach! piętrowym autobusem... śmierć w oczach :)
Ja także jechałem piętrowym autobusem. Patrzyłem tylko czego by się tu chwycić w razie upadku w dół. :lol:

Re: Meteory

6
Ale fajowe foty! Mój brat był w Grecji chyba w 99r. i pamiętam jak "wywołał kliszę" ze zdjęciami i wtedy pierwszy raz zobaczyłam to cudo :)
Cyfrówki i oglądanie zdjęć na kompie wyparło stare dobre albumy, a Meteory nadal jak stały tak stoją :)

Re: Meteory

9
Dla mnie Meteory są kolejnym dowodem na to, że matka NATURA potrafi dokonać cudów, a człowiek jest na tyle silny, aby na tych cudach budować kolejne cuda :) Troszkę kogel-mogel wyszedł z tej moje wypowiedzi, ale wierzcie mi Meteory zapierają dech w piersi. Tak olbrzymie skały uświadomiły mi jak bardzo jestem drobna i słaba :) Jestem pełna podziwu dla tych, którzy na tych olbrzymich skałach byli w stanie coś wybudować :) Zauważcie, że kiedyś, aby się tam dostać używano drabin a nie kamiennych schodów :) Zachęcam każdego do odwiedzenia tego magicznego miejsca :)

Re: Meteory

10
To stanowczo jedno z najbardziej niezwykłych miejsc jakie widziałam. Trzeba tylko pamiętać, że przy zwiedzaniu klasztorów kobiety powinny mieć długą spódnicę (nawet nie spodnie- przynajmniej tak mówił nam przewodnik), więc cała kobieca część wycieczki chodziła w powłuczystych spódnicach rozdawanych przy wejściu - zawsze to coś innego ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne miasta Grecji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

cron