Nieprzeczytane posty

Rodos czy Kreta - przełom czerwca/lipca 2016

1
Hej.

Mam dylemat jaką wyspę grecka wybrać, mianowicie - Rodos czy Kretę?

Cel wakacji: wypoczynek bez zwiedzania, zależałoby mi na tym, aby w miejscu w którym będę wypoczywał było na ogół już ładnie i przyjemnie dla oka, wybiorę hotel zapewne z BB, bo chcę smakować jedzenia na mieście, nie w hotelu, bo w cenie do 2000zł dobrego All Inclusive nie znajdę. Która wyspa da mi lepsze widoki, lepszą wodę do kąpieli, ładniejsze plaże (najlepiej piasek). Zależy mi na tym, aby załóżmy hotel nie był w ścisłym centrum, tylko jakieś 500m, aby było niezbyt głośno, ale też niezbyt cicho. Żeby była to miejscowość turystyczna, ale nie imprezowa, nie zależy mi na tysiącu dyskotek, zdecydowanie wolę tysiąc tawern z widokiem na morze i mewy w tle..

Czyli reasumując miejscowość w której: nie będzie zbyt głośno, ale też żeby psy nie szczekały d*pami, żeby było wiele restauracji, aby plaża piaszczysta i ładna, aby widok z plaży nie był jednolity, fajnie jakby gdzieś na horyzoncie były jakieś wysepki, tudzież, żeby coś się tam działo na tym morzu. Zależy mi na spacerowaniu - chciałbym móc spacerować, jakiś deptak czy też ładne ścieżki, na tym mi zależy, aby miejscowość nie była zwyczajnie "pusta"..

Może jakaś inna wyspa? Byłem na Korfu, Kosie, kiedyś na Krecie, ale to 15 lat temu, więc obraz przez mgłę więc nie chcę się zawieść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości