Nieprzeczytane posty

Zakynthos-Golden Sun and Golden Beach Hotel

1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów
Mam do Was takie pytanie i zarazem ogromną prośbę, na przełomie sierpnia i września wybieramy się na nasze pierwsze wczasy zagraniczne, wybraliśmy Zakynthos, nie będę zanudzał dlaczego Zakynthos, po prostu od czegoś trzeba zacząć, w związku z tym chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z forumowiczów spędzał wakacje we wspominanym hotelu: Golden Sun and Golden Beach Hotel jeśli tak, to prosiłbym o napisanie czy warto i czy ogólnie jesteście zadowoleni z pobytu w tym hotelu.
Wybrałem go ze względu na cenę 2.500zł i nieduża odległość od plaży, większość czasu i tak będziemy spędzać poza hotelem, głównie na wycieczkach fakultatywnych, ale nie chciałbym trafić do jakiegoś śmierdzącego i brudnego hotelu, gdzie będziemy nie miło traktowani, nie oczękuję luksusów wystarczy aby pokój jak na tą cenę był w miarę o.k. było czysto i smaczne jedzenie.
Jeśli ktoś z Was drodzy forumicze ma jakieś informację na temat tego hotelu, proszę niezwłocznie się ze mną nimi podzielić.
Pozdrawiam.

Re: Zakynthos-Golden Sun and Golden Beach Hotel

2
zakładam, że to hotel w miejscowości Kalamaki (innego Golden Sun na Zakynthos nie kojarzę).
Hotel położony jest właściwie w ogrodzie, dobrze utrzymanym. Same pokoje szału nei robią, ale jak piszesz spędza się czas poza pokojem i poza hotelem. Czysto.
Dość blisko lotniska, samoloty mogą być uciążliwe.
Dla mnie dużą atrakcją, a nei utrudnieniem, były żółwie :)
Ogólnei dobry stosunek ceny do jakości oferowanych usług.

Re: Zakynthos-Golden Sun and Golden Beach Hotel

3
Dziękuję Marghot za odpowiedź, która jest dla mnie bardzo ważna. Zapomniałem dodać, tak chodzi o miejscowość Kalamaki
Dokładnie jak pisałem, większość czasu będziemy spędzać poza hotelem, osobiście, to wybrałbym hotel jak najtańszy, ale wiadomo jak to jest z warunkami, które takie hotele oferują, więc wolę nie ryzykować. Miałaś okazję spędzać wakację w tym Hotelu ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości