Nieprzeczytane posty

Wyspa Thassos

1
Witam
chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o wyspie Thassos, gdyż w tym roku wybieram się właśnie tam na obóz młodzieżowy. Konkretnie do Golden Beach/ Skala Potamia.
Ponadto, jeśli ktoś poinformowałby mnie o warunkach pobytu w campingu Golden Beach, byłabym bardzo wdzięczna. Chodzi mi przede wszystkim o warunki sanitarne, kuchnie i dostęp do prądu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Re: Wyspa Thassos

2
Witaj,tak na początek to gratulacje wyjazdu , Thassos to piękna wyspa i każdy znajdzie coś dla siebie.Zaczynając od miasta gdzie można znaleźć dużo pubów,restauracji,małych zacisznych knajpek,bazarów itd.Co do plaż to lepiej się udać na plaże okalające wyspę,ten problem jednak nie będzie dotyczyć ciebie gdyż będziesz w pobliży największej plaży ( Golden Beach )Jeśli jednak zechcesz zwiedzić inne plaże to polecają również Papalimani na którą możesz dostać się autobusem np z centrum miasta .

Wracając jednak do miasta można spokojnie polatać po sklepach,warto zwiedzić ruiny okalające miasto.

Można także wynająć np skuter (drogi mają super )

Niestety nie mam info odnośnie obozu,podejrzewam jednak że nawet jeśli na obozie nie spełnią twoich oczekiwań,to sama wyspa,plaże,widoki zrekompensują wszystko.

Koniecznie zdaj relacje na naszym forum jak było,a jeśli znajdę info odnośnie wspomnianego obozu to dam znać
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wyspa Thassos

3
Tydzień temu wróciłam z Thassos, taki krótki, tygodniowy wypad. Muszę powiedzieć, że byłam już w różnych zakątkach Grecji, ale 5 km plaża - to jest dopiero rarytas! Po wypoczynku trzeba się rozejrzeć za zwiedzaniem!

Re: Wyspa Thassos

4
Thassos jest niewielką, zieloną wyspą przez wszechobecne tam kasztanowce, gaje oliwne oraz drzewa piniowe. Objazd wyspy zajmuje zaledwie trzy godziny, ale są tam piękne, piaszczyste plaże z uroczymi zatoczkami. Wyspa położona jest na północy Morza Egejskiego, 12 kilometrów od Macedonii.

Sezon trwa pomiędzy majem a październikiem. Jest tam naprawdę pięknie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron