Nieprzeczytane posty

Zante Grece

1
Witam wszystkich zainteresowanych wyspa Zante.Wyspa jest mala ale bardzo urocza,ciekawe miejsca do zobaczenia i rowniez do .......leniuchowania.Ja wybralem sie w sierpniu kiedy to na wyspie jest najcieplej,slonce grzeje niemilosiernie a woda w morzu jest ciepla.Wiecej info na temat wyspy i zdjec znajdziecie na stronie glownej w opisach wycieczek Zante.Pozdro!
_________________
HC/PVegetarian Forever

Re: Zante Grece

2
Zgadzam się w zupełności z moimi poprzednikami.Grecja jest naprawde piękna.Widziałem fotki z Zante i muszę przyznać że tam jest naprawde pięknie ,no i to słoneczko hmmm.

Jak możesz to napisz coś więcej,interesują mnie ceny np jedzenie,noclegi ( holete,hostele) jak również ewentualne ceny wynajmu samochodu do objazdówki po wyspie (o ile jest to możliwe) .No i co warto zwiedzić.?????????
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Zante Grece

3
Witam.Chcesz wiedziec jakie sa ceny na Zante,otoz jest tak im wiecej kupujesz tym lepiej,np.1 butelka wody min.koszt.1,20 eur.a zgrzewka w ktorej jest 6 but.2 eur.Z jedzeniem jest podobnie jak u mnie w Szkocji.Hotele nie wiem bo lecialem z firmy Thomas Cook i wszystko mialem wliczone do ogolnej ceny.Jezeli chodzi o wynajecie samochodu to nie wiem jakie sa ceny ,my wynajelismy skuter i to jest lepsze rozwiazanie ,poniwewaz jezdzi sie tym lepiej i wszedzie sie wjedzie,ale sam zdecydujesz.Za skuter my zaplacilismy na 10 dni 120 eur.Co warto zwiedzic?Objechac cala wyspe!!!!!!!!3mka!


Hotel w ktorym bylem nazywa sie Studio Costas 2.Jak dla mnie za te cene mogl byc,nawet blisko do centrum Kalamaki i do plazy,tak wiec git.3mka!
_________________
HC/PVegetarian Forever
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości