Nieprzeczytane posty

Malmo

1
Jestem fanem tego miasta. Mam stamtąd bardzo miłe wspomnienia. Poznałem wiele fajnych ludzi. Są też inne plusy. tanie loty to jeden z nich, Kawał dobrej, nowoczesnej architektury to drugi (słynne Turning Torso), łączący się jednocześnie z trzecim - bliskością Kopenhagi (gdzie również architekci i fani nowoczesnej formy będą czuć się jak raju), do której można pojechać najdłuższym mostem w Europie.
No i mają ekstra żelki do kupienia prawie na każdym rogu (to odnośnie Szwecji, nie Malmo w szczególności) Jak znajdę to zamieszczę sesję zdjęciową, którą im zrobiłem :D
byle dalej...

Re: Malmo

4
Zastanawiam się, czy samodzielnie nie byłoby trochę taniej...

Ystad, Malmo i Lund leżą blisko siebie, do stolicy z łatwością można pojechać komunikacją publiczną. Najlepszym rozwiązaniem byłby lot do Sztokholmu i powrót z Malmo (lub odwrotnie).

Będąc w Malmo, na pewno warto wybrać się do Lund - miasteczko, które niemal w całości opanowane jest przez tamtejszy uniwersytet.
byle dalej...

Re: Malmo

6
Ja też słyszałam, że warto zobaczyć to miasteczko.
Ale ja.. jestem taka wygodna i panikująca, że chyba byłabym spokojna jak wykupiłabym wycieczkę :)

900zł to wydaje mi się fajna cena.

Re: Malmo

7
Jak dla mnie Lund to jeden wielki Uniwersytet. Przyznam się, że nic nie słyszałem o tym, żeby miał być kulturalną stolicą Szwecji - ale mogło mnie to ominąć. Wiem na pewno, że warto tam pojechać :)

Zależy od podejścia: jedno wolą korzystać z propozycji biur, inni wolą jechać na własną rękę. To Ty masz się czuć dobrze - to przecież wakacje :)
byle dalej...

Re: Malmo

8
Poprostu teraz jak widzę, można znaleźć naprawdę niezłe oferty wycieczkowe, rejsowe. a wiadomo, mając dziecko zawsze dobrze mieć wszystko zaplanowane dobrze.

Re: Malmo

9
ja mam podobne zdanie... odkąd mam dziecko, dom i prace to wole jechać na gotowe niż jeszcze tracić czas na planowanie i przygotowania, w końcu kiedyś muszę na te wakacje zarobić :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malmo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości