Nieprzeczytane posty

Majorka relacja 2013

1
Zapraszam bardzo serdecznie ponownie do kolejnego filmiku w naszym internetowym studiu podróżniczym . Tym razem zapraszamy do obejrzenia naszej opowieści popartej filmami video z wycieczki do pięknej Majorki, która miała miejsce w czerwcu. Zapraszam do oceny a także do zadawania pytań, szczegóły poniżej

Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Majorka relacja 2013

2
Dobry filmik. Widać, że czas mieliście ograniczony bo relacja sprowadza się do najbardziej turystycznych miejsc. Moim zdaniem Majorka jest warta odwiedzenia, ale tylko jeden raz - ponieważ są ciekawsze miejsca. Dziwi mnie trochę wymowa przedstawionych miejsc. Przyzwyczajony jestem do prawidłowej, więc trochę przeszkadzało mi to w oglądaniu. Należy także wspomnieć o jednym wielkim minusie Majorki - jest praktycznie skolonizowana przez Niemców, wszędzie słychać ten język... poza takimi miejscami jak Formentor i Sa Calobra poleciłbym jeszcze miasteczko Deía z przepiękną plażą i ogrody Alfabia.

Re: Majorka relacja 2013

3
Witaj

Ja równiez słyszałem o tym ze na Majorce jest dużo Niemców. Co prawda będąc w Palma Nowa oraz w okolicznych miasteczkach nie spotkałem ani jednego Niemca to jednak nie brakowało Brytyjczyków, wiec prawda jest ze Majorka to wyspa o wielu kulturach. Co do wymowy nazw no cóż nawet każdemu zdarzają się pomyłki, zwłaszcza ze wymieniając hiszpańskie nazwy z głowy nie znając hiszpanskiego nie zawsze jest tak łatwe jakby się moglo niektórym wydawac ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Majorka relacja 2013

5
To prawda, że na Majorce jest dużo Niemców. Byłam tam raz, kilka lat temu. Podobało mi się przede wszystkim Oceanarium, podziemna jaskinia, delfinarium i plaża. Takich dzikich miejsc to tam chyba do zwiedzania nie było, chociaż nie wiem, byłam tam będąc nastolatką, do decydowania miałam niewiele, może były ciekawsze miejsca. Niestety, ale moja mama i siostry są z tych, co przede wszystkim lubią plażę i zakupy na wakacjach, a ja z tych, co zwiedzanie :)).

Re: Majorka relacja 2013

8
Majorka jest rewelacyjna. Byłam w szełym roku i się zakochałam. Uważam, że jest to piękne miejsce na wakacje i w ogóle do życia. Zobaczyć można tyle świetnych miejsc. A wycieczka objazdowa to już w ogóle rewelacyjna była. Łódka, autobus, tramwaj, kolej... Bajka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron