Nieprzeczytane posty

Sewilla

1
Według mnie miasto warte zobaczenia:) kilka rzeczy które mogę polecić:
- Alkazar – dawny pałac królewski
- Torre del Oro, Wieża Złota
-na pewno tez ratusz
Ogólnie przyjemne miasto.

Re: Sewilla

2
Polecam wielbicielom gorrrącej aury. Już na przełomie maja/czerwca w oczekiwaniu na samolot do Marakeszu z Sewilli zarejestrowałam 31 stopni C o północy ! Według mojej subiektywnej ciepłolubnej opinii - bylo to przyjemne gorąco ze wzgledu na dość suchy klimat miasta a więc przyjemnie nie duszno nie parno a idealnie ciepło. Żałuję, że nie mogłam przeżyć temperatur lipcowych i sierpniowych :(

Re: Sewilla

3
My byliśmy zachwyceni dzielnicą Santa Cruz - dawnym żydowskim gettem (żydzi zostali wypędzeni stamtąd pod koniec XV wieku na skutek działalności Inkwizycji) :) Oczywiście też niezapomniany Plac Hiszpański, wspomniana już wyżej Złota Wieża, a także El Real Alcázar de Sevilla i położona tuż obok Katedra Św. Marii... Tak, Sewilla jest przepiękna!!!

Re: Sewilla

8
Nie można pominąć Sewilli będąc w Hiszpanii, ponieważ jest to bardzo ciekawe miasto, które posiada wiele miejsc wartych odwiedzenia. Warto wspomnieć także że katedra w Sewilli jest drugą największą w Europie i jest naprawdę imponująca. Sewilla jest podobno jednym z najcieplejszych regionów Hiszpanii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sewilla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości