Nieprzeczytane posty

Re: ŁEBA

2
Ja mam pytanie odnośnie Łeby. Zastanawiam się nad wyjazdem w maju gdzieś, gdzie można odpocząć i pospacerować, ale jak wiadomo pogoda nie zawsze sprzyja w naszym kraju, a ja jadę z pięcioletnią córką. Czy w Łebie znajdę jakieś atrakcje, które mogą zauroczyć takiego malucha i..............co robić w czasie deszczu? Znajdę jakieś atrakcje, które pozwoliłyby mi przetrwać ewentualną niepogodę?

Re: ŁEBA

3
Byłem w Łebie około 10 lat temu i muszę powiedzieć, że są plusy ale było też sporo minusów. Już wjeżdżając do miasta była reklama miasteczka westernowego ale gdy tam pojechaliśmy okazało się, że miasteczko to 3 stodoły zbite byle jak z desek a wstęp kosztował 10 zł więc zrezygnowaliśmy bo miasteczko wyglądało jak po przejściu huraganu. Kolejnym problemem były kursy statkiem po Jeziorze Łebsko, chcieliśmy zobaczyć jak ruchome wydmy prezentują się z wody ale niestety statek był zepsuty przez cały tydzień. Kolejną rzeczą to tłok w centrum i masa podpijaczonych miejscowych szukających u turystów trochę grosza, nie za ładnie to wyglądało. Ciekaw jestem czy teraz się poprawiło w Łebie czy dalej są takie problemy.
Co do plusów to Ruchome Wydmy, które trzeba obowiązkowo odwiedzić, najlepiej na piechotę spacerkiem a pózniej można wrócić plażą która w tym miejscu jest prawie pusta. W centrum na plaży miejsca brakuje ale warto przejść na drugą stronę portu i tam jest mniejszy ruch.

Re: ŁEBA

4
Wybieramy się do Łeby (faktycznie na wydmy) swoim samochodem na początku maja. Oczywiście, do wydm trzeba iść na piechotę. Mam pytanie - czy można gdzieś znaleźć w Łebie bezpłatny parking? I czy warto udać się na wydmy brzegiem morza, a wracać przez las i Rąbkę?
Pozdrawiam z Ukrainy

Re: ŁEBA

6
Byłam kiedyś w Łebie na obozie ekstremalnym. Super miejscowość, piękne, czyste lasy. Ogólnie jest to jedna z moim ulubionych polskich, nadmorskich miejscowości. Rywalizuję jak dla mnie jedynie z Pobierowem i Władysławowem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

cron