Nieprzeczytane posty

Spa nad morzem

1
Według mnie fajną formą zrelaksowania się nawet pod koniec sezonu w Polsce jest wyjazd nad nasze polskie morze do spa. Ja osobiście mogę polecić Primaverę, bo jest blisko morza i jak dla mnie to jest chyba najlepsze połączenie jeśli chodzi o relaks w Polsce (pomiajjac intensywne piesze górskie wycieczki, ale mówimy teraz o relaksie przez duże R ;)). Morze, piasek, spacery, do tego fajne zabiegi w Spa. Czegóż chciec więcej...

Re: Spa nad morzem

3
I oby w tym SPA znalazła się jakaś przechowalnia dla dzieci :) Ja wybieram się w maju nad morze i jedyne czego się obawiam, to właśnie deszczu. Ja jakoś dam sobie radę nawet podczas ulewy, ale szkoda zabierać na spacer pięciolatkę, która stale marudzi, że jej się woda na oczy leje:) SPA będzie doskonałym rozwiązaniem także dla dorosłych, a co w tym czasie zaproponować dzieciom? Ktoś ma jakieś pomysły?

Re: Spa nad morzem

4
Jeśli chodzi o SPA nad morzem, mogę z czystym sumieniem polecić hotel AquariusSPA w Kołobrzegu. Byłam tam nie raz i mogę stwierdzić, że jest to jedno z najlepszych SPA w których byłam. Pozatym oprócz niezapomnianego SPA, są też inne rozrywki w hotelu i w samym mieście (zwłaszcza latem). Hotel ten, jest także przyjazny rodzinie, co oznacza, że dla dzieci również jest przygotowanych wiele atrakcji. Jest także możliwość wynajęcia opiekunki, a także można oddać swoje pociechy w ręce Pani animatorki. Więcej informacji znajdziecie na ich stronce internetowej. Naprawdę warto tam zajrzeć.

Re: Spa nad morzem

6
My jedziemy w tym roku na wakacje bez dzieci więc szukaliśmy hotelu ze SPA. Już dawno przestało nas bawić wielogodzinne wylegiwanie się na plaży. Chcemy pozwiedzać a gdy pogoda nie dopisze - zrelaksować w SPA. Dość szybko znaleźliśmy idealny hotel Miejscowość dla nas idealna bo mamy do niej raptem 150 km, więc w razie kłopotów z dziećmi teściowa będzie nas mogła wezwać. Poza tym urzekł mnie wygląd hotelu na zewnątrz, w sumie to mi wystarczyło bym podjęła decyzję co do rezerwacji:)

Re: Spa nad morzem

8
ja jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu grand lubicz w ustce. hotel na najwyższym poziomie, więc pobyt w spa u nich jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. duża ilość zabiegów do wyboru, świetnie wyposażone gabinety i profesjonalny personel. poza tym hotel położony jest uzdrowiskowej części ustki, zaraz przy plaży, więc w wolnych chwilach zdecydowanie polecam wybrać się na spacer brzegiem morza :)

Re: Spa nad morzem

10
wspomnianą Primaverę oraz Sandra w Pogorzelicy polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi.
Podczas innych już niekoniecznie rodzinnych wypadów, warto pojechać wg mnie do hoteli:
Marena w Międzywodziu, Aquarius w Kołobrzegu, Villa Hoff w Trzęsaczu, Bryza w Juracie, Wy&Spa w Pobierowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości