Nieprzeczytane posty

Sopot

1
Nie można pominąć Sopotu, jeśli już nie ma swojego honorowego miejsca wśród czołówki wyżej wymienionych miast :D To trzeba zamieścić go w tej kategorii .Sopot to centrum trójmiasta, letnia stolica Polski. Pełno pubów, restauracji, klubów - jest w czym wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do Sopotu

Re: Sopot

3
Niestety Sopot to drogie miasto i nastawione przede wszystkim na ludzi, którzy chcą poimprezować. W weekend wieczorową porą przez monciak nie da się spokojnie przejść.

Re: Sopot

5
Życie w Sopocie jak w przypadku Zakopanego kręci się wokół jednej ulicy - tam Krupówki, tu jest Monciak (ul. Bohaterów Monte Cassion ). Wzdłuż ulicy puby, dyskoteki, restauracje itp. W kwestii zwiedzania polecam szczególnie pochodzić wśród uliczek Sopotu, można tam odkryć prawdziwy klimat tego miejsca wśród pięknych will i kamienic. Na granicy Gdańska i Sopotu warto wybrać się do Ergo Areny - hala sportowo widowiskowa jak również obowiązkowo do Opery leśnej. Przechadzając się w tamtym kierunku warto wybrać się również na punkty widokowe skąd można zobaczyć całą panoramę miasta. Dodatkowo dla urozmaicenia można wybrać się na hipodrom, dość często organizowane są tam różnego rodzaju zawody i szczególnie wtedy warto jest się tam zjawić. Będąc w Sopocie z molo pływa "Tramwaj wodny" na sam Hel. Super opcja.

Re: Sopot

6
Byłam, zobaczyłam, zwiedziłam! Zazwyczaj spędzam wczasy nad Bałtykiem w jakiś większych miastach. Byłam pary razy w Sopocie, czy to przejazdem czy na jakiś okres czasu. Miasto am swój klimacik. Największe wrażenie zrobiła na mnie tzn. "Góra Zamkowa".

Re: Sopot

9
Sopot jest trochę przereklamowany,nie sądzicie? Przecież tutaj ciężko o cisze i spokój,dlatego też polecam nieco inne miejsce a mianowicie Darłowo,gdzie każdy wypocznie na szerokiej i czystej plaży.

Re: Sopot

10
Owszem, a te opłaty za wejście na molo - karygodne! Ale Warto pojechać zobaczyć, przekonać się na własnej skórze. Fajne molo, plaża tez niczego sobie (jeśli ktoś lubi tłumy). No i stragany oczywiście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Miasta Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron