Nieprzeczytane posty

Nocleg Sudety

1
Szukam noclegu dla 5 osób w lipcu w Sudetach. Szukamy miejsca zacisznego. Moze to być pokój u gospodarzy lub domek na prywatnej posesji. Chcemy pobyć w gronie rodzinnym bez towarzystwa innych turystów, odpocząć od zgiełku codzienności. Bardzo proszę o namiary, będę bardzo wdzięczna, :)

Re: Nocleg Sudety

3
Zakładam, ze skoro nie podajesz konkretnej miejscowości, to nie jest to najistotniejsze.
Nie wiem jednak jakiego rodzaju noclegu poszukujesz, jak widzisz sprawę cenowo.
Podam te, które lubię:
Lavendowo apartamenty - Szklarska Poręba i okolice
Chata Cyborga, Bielice (Stronie Śląski)
Bukowa Chata, Jugów

Re: Nocleg Sudety

4
Jeżeli nie podajesz konkretnych miejscowości tym w sumie lepiej bo akurat jeżeli chodzi o Sudety czy okolicę, to bez problemu znajdziesz komfortowy nocleg w rozsądnej cenie, a przy okazji warto także skorzystać z zabiegów Spa jakie oferuje wiele obiektów, zawsze to dodatkowy relaks i odpoczynek.

Re: Nocleg Sudety

5
Jeśli chodzi o Karpacz to ja polecam pensjonat Daglezja. Byłem w nim już dwa razy i zawsze było bardzo miło, urlop w pełni udany :) mają pokoje dla pięciu osób, więc spokojnie sie pomieścicie. Lokalizacja jest bardzo dobra, a sami właściciele mili i zawsze służą pomocą :)

Re: Nocleg Sudety

7
Karpacz, Kłodzko, Kudowa- Zdrój czy Szklarska Poręba, to właśnie najbardziej popularne miejscowości w Sudetach i kotlinie, gdzie bez problemu znajdziesz nocleg- wszystko zależy od tego na jaki komfort się nastawiasz oraz jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel.

Re: Nocleg Sudety

8
Warto jeszcze sprawdzić noclegi po czeskiej stronie, zdarza się wielokrotnie że są tańsze albo w tej samej cenie co po stronie polskiej a stanowią atrakcyjną bazę wypadową jeśli chcemy zwiedzać Czechy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotlina Kłodzka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości