Nieprzeczytane posty

Opener

1
Ma ktoś z Was przyjemność uczestniczenia w tegorocznym Openerze ? Mi niestety nie udało się. Mogłem sobie pozwolić na wyjazd jedynie na weekend, a zespoły, na których mi najbardziej zależało, grają (grały) w czwartek i piątek. taką sobie politykę organizatorzy festiwalu w tym roku przybrali, by każdy dzień był atrakcyjny, bez największego skupiska gwiazd podczas dnia ostatniego.

W zeszłym roku bawiłem się świetnie, atmosfera festiwalu jest na prawdę genialna. jeśli będziecie mieć kiedyś okazję, to na prawdę warto wydać trochę kasy!
byle dalej...

Re: Opener

2
Ja w tym roku wybieram się na Openera i mam nadzieję na niepowtarzalne przeżycia! Koniecznie chcę zobaczyć koncert Coldplay i M.I.A.! Zamierzam tam spędzić całe 3 dni! W ogóle słyszałam, ze w tym roku jest edycja jubileuszowa i będzie nietypowo! Czy wiecie może jaka jest sytuacja z komunikacją i noclegami w Trójmieście? Zastanawiam się czy jak znajdę spanie w Gdańsku, to dojazd na Openera zajmie mi dużo czasu i czy będę miała jak wrócić nad ranem?:)

Re: Opener

3
festiwal znany jest ze świetnej organizacji - o transport nie masz się co martwić. autobusy do i z centrum kursują cały czas i dobrze radzą sobie z dzikimi tłumami. Z noclegiem może być nieco trudniej, trzeba szukać znacznie wcześniej. Jeśli jedziesz tylko na festiwal, możesz skorzystać z miasteczka namiotowego tuż przy terenie festiwalowym. Z tego co pamiętam ceny są bardzo przystępne.
byle dalej...

Re: Opener

4
Czyli myślisz, że najlepiej będzie już zacząć szukać noclegu na ten czas? Raczej nie piszę się na spanie pod namiotem. Pocieszyłeś mnie z tą komunikacją miejską, w takim razie mogę poszukać noclegu troszkę dalej od imprezy! Znacie może jakieś hostele, które możecie polecić?

Re: Opener

5
myślę, że spokojnie już możesz zacząć szukać. im szybciej tym lepiej. Nocowaliśmy u znajomych, więc z własnego doświadczenia nie polecę Ci niczego konkretnego. Myślę, że ktoś z forumowiczów będzie bardziej kompetentny w tej kwestii :)
byle dalej...

Re: Opener

6
Dzięki za odpowiedź, zacznę się już rozglądać. Słyszałam w ogóle, że w Gdyni odbywa się też niezła impreza - Cudawianki. Ponoć niezłe koncerty i wstęp free! ( w tamtym roku była m.in. Morsheeba) Może lepiej wybrać się tam niż na Openera? Słyszeliście coś o tym?

Re: Opener

7
O imprezie, o której piszesz nie słyszałem więc ni będę się wypowiadał, ale Openera mogę zachwalać każdemu. Niestety cena jest dość wysoka - to prawda, są to jednak moim zdaniem bardzo dobrze wydane pieniądze :) To się nazywa inwestycja w rozrywkę ;)
byle dalej...

Re: Opener

8
Oj... ostatnio miałam okazję być tam w 2008 roku, jako część obsługi (dokładniej: sprzedawaliśmy chińskie zupki... ;- )
Nic mnie to nie kosztowało - dojazd z Gliwic do Gdyni zwrócił się z tego, co zarobiłam, pole namiotowe jako obsługa mieliśmy za darmo, a mając dostęp do mnóstwa chińszczyzny na wynos... można było spokojnie dobijać targów ze stoiskami obok. Tym od piwa przynosiło się zupkę, piwo od nich dawało się tym od kiełbasy - i była kolacja. Albo tym od kiełbasy zanosiło się zupkę (bo oni już absolutnie nie mieli ochoty jeść mięsa, po spędzeniu przy nim kilku(nastu) godzin na dobę) -> kiełbasę tym od piwa -> piwo dla siebie... i impreza się kręciła;- )
Chętnie wybrałabym się znów. Ale tak jestem ostatnio kiepsko zorganizowana, że nawet do Zabrza mi z Gliwic za daleko... a co dopiero do Gdyni;- )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdynia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości