Nieprzeczytane posty

Re: Gdynia

21
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą! Oceanarium warte zobaczenia. Akurat kiedy ja byłam cumował Dar Młodzieży - można było zwiedzać - super sprawa. Plaża też bardzo fajna! Choć troszeczkę bardziej "medialna"że tak powiem, elegancka!

Re: Gdynia

23
Gdynia piękne miasto ale dla mnie za spokojne :) dla porównania taka Warszawa jest dużo lepsza dla młodzieży. Wyjdziesz na miasto to znajdziesz tam masę grajków , pubów itp. W Gdyni są tylko sklepy... Bardzo fajnym miejsce do odwiedzenia w Gdyni jest krzywy domek http://domek-bajka.pl/domki-wiezyca/ dla turystów podaję stronkę gdzie można się zatrzymać na kilka nawet godzin.

Re: Gdynia

26
Świetnym pomysłem jest podróżowanie z Gdyni statkiem, ale warto poświęcić trochę czasu także na samo zwiedzanie miasta, które jest pełne malowniczych zakątów.

Re: Gdynia

28
gdynskie oceanarium nazywa się często "muzeum żywej ryby". Gdynia jest ładna, duzo w niej zieleni, jest nowoczesna, wielu mówi, że się stąd nie wyprowadzi nigdy w życiu.. Sporo się tez dzieje, zwłaszcza latem.

Re: Gdynia

29
Podobnie jak w Gdańsku,są to miasta gdzie mieszkańcom żyje się po prostu dobrze i nic dziwnego,że nie chcą się wyprowadzać gdzieś indziej. Co do nowoczesności Gdyni to też racja,w mieście dzieje się wiele pozytywnego,czynione są nowe inwestycje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdynia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości