Nieprzeczytane posty

warto!

1
Kochani naprawdę warto zwiedzić Bydgoszcz, nie słuchajcie tych negatywnych opinii bo wiele zależy od nastawienia i od przewodnika. Pięknie jest w Myślęcinku -to park kultury i wypoczynku- polecam przede wszystkim spacer na skałki w ogrodzie botanicznym. Ten park to ulubione miejsce wielu mieszkańców, można pojeżdźić na rolkach, rowerze, pospacerować, lub zwyczajnie powylegiwać się na trawce której tam nie brakuje:) jest las i łąk, stawek, górki i pagórki, odbywają się tam liczne imprezy, koncerty, imprezy sportowe.....zimą można pojeździć na nartach :) wymieniać można bez końca! :)

Blisko Bydgoszczy jest Ostromecko- zespoł pałacowo-parkowy ,naprawdę polceam. W samej Bydgoszczy milion miejsc wartych odwiedzenia. Liczne parki, muzea, Opera, filharmonia, teatr, piękne kościoły, ulica Gdańska- centrum, stary rynek, klimatyczne puby.....zapraszam do Bydgoszczy!

Re: warto!

2
Przepraszam, ale bywałem w Bydgoszczy wielokrotnie i nigdy nie zauważyłem, żeby było tam na czym oko zawiesić. Jest w gronie najbrzydszych miast Polski w jakich byłem. Razem z Wałbrzychem, Lidzbarkiem Warmińskim i Łodzią (choć tam akurat jest ulica Piotrkowska, która ratuje honor). :roll:

Re: warto!

5
Wyspa Młyńska (odrestaurowana) nadaje miastu urok. Szkoda, że nadal nie wybudowali tego wielkiego AquaParku. Gdyby to zrobili - bardzo pomogły by to w promocji miasta i zyski też pewnie byłyby niemałe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bydgoszcz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości