Nieprzeczytane posty

łódź teraz bardziej przyjazna dla podróżujących

1
Już niedługo lotnisko w Lublinku http://fkn.pl/lublinek będzie gratką dla szukających tanich lotów:
Cytat:
Dziś w Warszawie na konferencji prasowej Wizz Air przedstawił plany rozwoju firmy. Zapowiedział od marca regularne loty z Łodzi do Dortmundu.

Od marca samoloty tej taniej linii będą latały dwa razy w tygodniu do Dortmundu. Władze lotniska starały się o przyciągniecie WizzAir do Łodzi od trzech lat. Obecność kolejnej taniej linii daje nadzieję na więcej nowych połączeń.



żródło: Gazeta Wyborcza

Powinni też skupić się na połączeniach z łodzią, tak żeby opłacało się tam jeździć.

Re: łódź teraz bardziej przyjazna dla podróżujących

2
To że w Łodzi powstał port lotniczy wie już chyba każdy, ale że jest wciąż rozbudowywany nie wielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę.
Niedawno odwoziłem znajomego na lublinem i ogrom oraz kształt nowego terminalu w łodzi zrobił na mnie wrażenie, kształtem przypomina stadion piłkarski.
Mam nadzieję, że dzięki stworzeniu takiej infrastruktury województwo łódzkie będzie się rozwijać i za jakiś czas dogoni największe Polski metropolie.

Re: łódź teraz bardziej przyjazna dla podróżujących

5
Niestety i ja nie lubię Łodzi. To jest chyba jedno z nielicznych miast, które już potrafi wystraszyć na samym wjeździe. Jest szare, ponure, brudne i zaniedbane. Mam wrażenie, że miejscowość, która jest miastem wojewódzkim powinna mieć coś do zaoferowania turystom i nie odstraszać potencjalnych interesantów. Ja, odkąd pamiętam, staram się omijać Łódź szerokim Łukiem.

Re: łódź teraz bardziej przyjazna dla podróżujących

6
Łódź moim zdaniem jest pięknym miejscem. I nie mówię tego tylko dlatego, że mam tam rodzinę (jak ktoś śledzi moje wpisy to zauważy, że mam rodzinę prawię w każdym zakątku Polski). Kocham przechadzać się Piotrkowską, która niestety teraz jest rozkopana. A to właśnie tam znajduje się mój ulubiony antykwariat, gdzie można kupić moje ulubione "komiksy" za grosze. Jako odskocznię od miejskiego zgiełku tego wielkiego miasta polecam wyjazd na Wiśniową Górę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódź”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości