Nieprzeczytane posty

Warszawa dla wszystkich

1
Witam, jeśli ktoś z was szuka ciekawych miejsc do zwiedzania to zapraszam do Warszawy. Mamy przepiękne parki, muzea np. Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, na każdej ul. znajdą Państwo przeróżne kawiarenki, restauracje i wiele innych ciekawych miejsc. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Warszawa dla wszystkich

2
Potwierdzam.Warszawa tak naprawdę jest bardzo atrakcyjnym miastem również dla turystów. Jeśli ktoś lub aktywnie spędzać czas, na pewno nie będzie się tu nudzić. To co mnie zachwyca, to fakt, że idąc ulicami (oczywiście tymi w odpowiednich dzielnicach), możemy natknąć się jeszcze na miejsca związane z II wojną światową. Często są to mało znane miejsca, typu fragment muru z kulami i tablicą informacyjną, które świadczą o bolesnej historii. To robi wrażenie ;)

Re: Warszawa dla wszystkich

8
Czy takie zaniedbane..nie chyba nie. Na pewno jest mnóstwo miejc, ktore wymagają renowacji i szkoda, ze z wieloma nic sie nie dzieje, np kamienice na pradze, są piekne, klimatyczne, ale jak długo jeszcze postoją? Ehh to wszystko łączy sie z ogromnymi kosztami, ale mam wrazenie,ze stolica stara sie robic co moze ;)

Re: Warszawa dla wszystkich

9
Ja zdecydowanie polecam Łazienki. Na mnie zrobiły wielkie wrażenie. Pojechałam tam, gdy pogoda była piękna, kwitły kwiaty na drzewach a trawa była w pięknym kolorze. Miejsce to jest urokliwe. Moja córka była pod wrażeniem pawi, które biegały po parku. Jeden z nich musiał być wcześniej poturbowany, bo ułamało mu się pióro. Córcia, była bardzo nieszczęśliwa z tego powodu :) W Łazienkach można pospacerować, odpocząć, oderwać się od zgiełku miasta i poobserwować różnorodne ptactwo i inne zwierzęta. Mieliśmy tylko kłopot z zaparkowaniem samochodu. Więc zarezerwujcie więcej miejsca na znalezienie parkingu i potem jeszcze dojście do Łazienek.

Re: Warszawa dla wszystkich

10
Jak najbardziej dla wszystkich, z tym że jedni wolą militaria, inni historię Powstania Warszawskiego, inni sztuką, a jeszcze inne osoby koncerty, wystawy, wernisaże czy nietypowe wydarzenia kulturalne. Rzeczywiście jednak w Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości