Nieprzeczytane posty

Re: Najważniejsze zabytki Stolicy

12
A ja polecam Stadion Narodowy. Może nie należy do zabytków, ale moim zdaniem naprawdę robi wrażenie. Ja miałem to szczęście, że kilka razy byłem w Warszawie jak był budowany W dni na których odbywają się jakieś imprezy nie ma zwiedzania, więc najlepiej sprawdzić w sieci, czy akurat tego dnia będzie można go zobaczyć. Na stadionie zobaczymy np. szatnie, trybuny, centrum prasowe. Jak dla mnie jest to ciekawa propozycja na spędzenie trochę wolnego czasu w stolicy.

Re: Najważniejsze zabytki Stolicy

14
Zapraszam do dodatkowej sekcji związanej z zabytkami stolicy

Warszawa zabytki

gdzie możemy dodawać własne recenzje.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Najważniejsze zabytki Stolicy

15
Polecam wieczorkiem wjechac na taras widokowy pkin.pl

komunikacja .ztm.waw.pl

Tym którzy chcą zwiedzić Warszawe polecam skorzystać z bezpłatnych wejściówek w określone dni do muzeów ;

.mmwarszawa.pl
.chopin.museum/pl
.warsawtour.pl
.wilanow-palac.art.pl
.lazienki-krolewskie.pl
.zamek-krolewski.pl

Re: Najważniejsze zabytki Stolicy

17
Mi zapadła w pamięć wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego. Do dnia dzisiejszego od czasu do czasu przeglądam kartki z kalendarza, które udało mi się zebrać podczas spaceru po muzeum. Nie sądzę, aby to była atrakcja dla małych dzieci, ale gimnazjaliści już będą wiedzieli o czym mowa i dlaczego znajdują się właśnie w tym muzeum.

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości