Nieprzeczytane posty

Na majówkę!

1
Już wkrótce zbliżają się wielkimi krokami wolne dnia, gdzie znowu cała Polska będzie nieczynna.
Święto 1 maja wypada w niedzielę, ale wybierając się na urlop w dniu 2 maja, będziemy mieć 5 dni wolnego.
Długi weekend majowy to doskonały czas, aby wybrać się na krótki wypoczynek, tym bardziej iż już wkrótce 26 maja będzie kolejne święto, a więc Boże Ciało i kolejna okazja do wypoczynku.
Gdzie możemy pojechać?
Możliwości są różne: mogą to być krótkie wakacje w domu, a można wybrać się w góry, nad morze, czy też skorzystać z ofert biur podróży, które prześcigają się w ciekawych ofertach.
Można też samemu zaplanować wyjazd i zarezerwować hotel, apartament czy jakiś inny obiekt, gdzie miło spędzimy czas.
Nieco odważniejsi, mogą skorzystać z tanich lotów linią lotniczą i wyjechać gdzieś dalej.
To wszystko jednak będzie zależało od naszej kieszeni!
Napewno w tym czasie pojawią się ciekawe oferty biur podróży, a niektóre miejscowości turystyczne również przygotują ciekawą ofertę.
Tak więc sprawdźmy gdzie i za ile możemy skorzystać z dobrej i ciekawej oferty!

A TY gdzie planujesz swoją majówkę?

Jeżeli masz dobry pomysł, podziel się z nami, może będzie atrakcyjny i skorzysta z Twojej propozycji więcej osób.
Zapraszam na wakacje do Torrevieja w Hiszpanii - Apartamenty na każdą kieszeń -

sprawdź http://www.apartament-hiszpania.info/

Obrazek

Re: Na majówkę!

2
Na początek małe sprostowanie: jakby nie liczyć, to biorąc urlop na 2 maja, wypadają nam 4 dni wolne - 30 kwietnia, 01, 02 i 03 maja.

Ja w tym roku stawiam na Warszawę - Centrum Nauki Kopernik plus wszystkie oczywiste oczywistości (Syrenka, Łazienki, Pałac Prezydencki...) do zwiedzenia i kulinarnie też chcę zaszaleć - odwiedzić niewidziane a polecane tu i ówdzie miejsca, zaznać jakiś nowych smaków...
Wyjazd organizowany samodzielnie, noclegi na airbnb rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem. Mieszkanie położne w centrum wypada nam 140zł/noc za całe mieszkanie. Polecam rezerwowanie i planowanie z dużym wyprzedzeniem.

Re: Na majówkę!

3
Racja,to tylko albo aż 4 dni wolnego:) Poz a tym weekend majowy to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku podczas którego możemy zwiedzić wiele ciekawych rzeczy wraz z całą rodziną. To gdzie się wybierzemy będzie moim zdaniem zależało tylko i wyłączne od pogody,jeżeli będzie ciepło i słonecznie to możliwości mamy niemal nieograniczone:)
Obrazek

Re: Na majówkę!

4
Z tego co na razie wiadomo- pogoda ma być piękna. Ja w tym roku wybieram się na majówkę (niezbyt egzotycznie :P bo) do Torunia :D Co ciekawego można w tym mieście ( i okolicach) zobaczyć/ zwiedzić? Niby kilka razy już tam byłem ale przyda się kilka wskazówek :D

Re: Na majówkę!

5
skoro byłeś już kilka razy, to trudniej podpowiedzieć, gdyż nei wiem co widziałeś. Zakładam jednak, że Krzywą Wieżę czy Łuk Cezara masz zaliczone.
zachęcam do zwiedzenia najstarszego w Polsce Ogrodu Zoo-botanicznego. Warto jest także wybrać się na rejs Katarzynką. Jest to mała łódka, którą steruje sympatyczny marynarz. Możesz nią przepłynąć na drugą stronę Wisły lub odbyć krótki rejs po Wiśle, z jednego mostu do drugiego. W dłuższy rejs możesz udać się ze statkami Wanda lub Wiking.


Jeśli masz ochotę na wieczór ze sztuką, warto zajrzeć do Teatru im. Wilama Horzycy (przystępne ceny, piękne wnętrze i wspaniali aktorzy).

Re: Na majówkę!

7
W tym roku na majówkę tylko Polska, konkretnie Gdańsk. W sumie trzeba sobie odświeżyć widoki, smaki i zapachy Gdańska. Zwiedzanie mamy zaplanowane intensywne, potem zabawy w klubach na zmianę w relaksem w jacuzzi czy saunie hotelowej. I to wszystko tak niedługo ale nie mogę się doczekać.

Re: Na majówkę!

8
Ja już w najbliższy weekend wybieram się z żoną i dziećmi do parku przygody Kultrinsel. Kolega z pracy mi polecił to miejsce na wyjazd z rodziną. On był ze swoją jakiś czas temu i wrócił bardzo zadowolony. Wspomniał też, że jego portfel nie schudł za bardzo, co mnie ostatecznie przekonało :)

Re: Na majówkę!

9
Takie dłuższe weekendy, zwłaszcza przy ładnej pogodzie to Kraków. Bardzo lubię to miasto, a jest piękne i pełne atrakcji o każdej porze roku. Do tego jakiś super hotel i można szaleć. Mój ulubiony to jak dotąd Best Western Efekt Express, wysoki standard, bardzo nowoczesnie, a przy tym cena nie zabija. Nie zawiedziecie się :)

Re: Na majówkę!

10
Ja majówkę polecam rodzinom z dziećmi w Jastrzębiej Górze :) Sama w tym roku jadę z rodziną na majówkę nad morze w Primavera w Jastrzębiej Górze. Już w zeszłym roku zaplanowaliśmy sobie że majówkę spędzimy poza domem. Tutaj jest świetna oferta mąż trafił w internecie i od razu zdecydował że tam pojedziemy ponieważ jest wiele atrakcji dla dzieci a nie chcemy by nasza pociecha się nudziła więc będzie korzystać z Playland z konstrukcją zabawową, ścianką do wspinaczki, basenem z piłeczkami, są warsztaty magicznych sztuczek,zabawy z optyką i kolorami a ja w tym czasie z mężem będziemy chodzić do do Parku Wodnego, a w nim 3 baseny, hydromasaż, jacuzzi, rwąca rzeka,do Świata Saun, a w nim sauny: infrared, parowa, sucha, ruska bania oraz strefa relaksu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości