Nieprzeczytane posty

PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI

1
Cześć :)

Mam 23 lata i jestem studentem (obecnie na urlopie dziekańskim). Postanowiłem wyruszyć w podróż, nie da sie ukryć szaloną i na pół spontaniczną. Pomijając fakt że będzie to moja pierwsza wyprawa w świat, planowałem już parę lat temu wystartować ale nie poczyniłem żadnych dalszych kroków i tym samym nadeszła w końcu pora.

Teraz bomba uwaga .W dużym skrócie na początku kwietnia planuje wyruszyć w podróż pieszo z Polski do Hiszpanii nad sam północny fragment Oceanu Atlantyckiego. Wiem, brzmi jak szaleństwo i rozumiem że dla większości ludzi którzy biorą udział w wyścigu szczurów za karierą jest to istna fantasmagoria, ale ludzie od wieków podróżowali pieszo a przez uzależnienie od komfortu w dzisiejszych czasach zapomnieliśmy o wielu kwestiach tj. rozwijanie zainteresowań. Dlaczego zamierzam to zrobić ? Po pierwsze przygoda - to jest chyba kluczowy powód. po drugie lubię chodzić i poznawać nowych ludzi.

Jak wiadomo najlepiej podróżuje sie w towarzystwie, więc w tym punkcie zmierzam do zasadniczej kwestii. Jeżeli znajdzie się chętny / chętna do wspólnej wyprawy, a więc osoba chętna przygody i niebojąca sie wyzwań to proszę pisać na maila lub na facebooka. Wszelkich szczegółowych informacji udziele po skontaktowaniu sie ze mną

Mail: zbutanaespane@wp.pl
Facebook: http://www.facebook.com/marcin.yo.7
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

cron