Nieprzeczytane posty

REJS PRZEZ PACYFIK - KWIECIEŃ 2018r.

1
Ahoj Podróżnicy!

23 czerwca 2015 roku wróciłem z mojej 15-sto miesięcznej wyprawy przez Pacyfik. Trasa ponad 12 tyś mil morskich przez: Panama - Wyspy Perłowe - Kostaryka - Wyspa Kokosowa - Galapagos - Markizy (Hiva Oa, Nuku Hiva) - atole Manihi, Ahe oraz Rangiroa - Tahiti - Moorea - Huahine - Raiatea - Bora-Bora - Tonga - Fiji - Nowa Zelandia (pół roku) - Nowa Kaledonia - Wyspy Lojalności - Nowa Kaledonia - Australia.

Obrazek

Nowa Zelandia. Jezioro Pukaki, w oddali Mt.Cook.


Przeżyłem tam wspaniałe przygody i poznałem przyjaciół, wspaniałych ludzi o wielkich sercach! Ugościli mnie jak rodzina i każdego dnia zapewniali ogrom atrakcji. Planuję tam wrócić!

Obrazek

Dzika Huahine. Jedna z piękniejszych wysp na Pacyfiku. Leży 75km obok Bora-Bora


Jak to zrobić?
- Sprawa jest prosta i jasna! Zbieram 8-9 osób z którymi chcę tam popłynąć. Trasa bardzo podobna do mojej wcześniejszej ( jednak chciałbym zobaczyć miejsca, na które zabrakło czasu i mniej czasu spędzić w Nowej Zelandii). Pierwsze spotkanie odbędzie się w drugiej połowie października w Krakowie. Chciałbym do końca roku zebrać załogę. Na spotkaniu przedstawię szczegółowy plan, dzięki któremu KAŻDY może udać się na taki rejs!
Obrazek

MARE - moja ulubiona wyspa.
Obrazek



Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 686 gości

cron