Nieprzeczytane posty

Bałtyk: plaga sinic

1
W rejonie od Rewy aż do Brzeźna nie można się kąpać w Bałtyku ze względu na występujące na tym terenie sinice.
Plaża w Trójmieście została również zamknięta.
Niedostosowanie się do zakazu kąpieli w morzu może spowodować m.i. dolegliwości jelitowo-żołądkowe, w przypadku napicia się wody, a także problemy skórne w momencie zetknięcia się z sinicami.
Tak więc nie lekceważmy tego zakazu.
Zapraszam na wakacje do Torrevieja w Hiszpanii - Apartamenty na każdą kieszeń -

sprawdź http://www.apartament-hiszpania.info/

Obrazek

Re: Bałtyk: plaga sinic

2
Tak było, przez tydzień, ale nie przesadzajmy... po tym okresie woda morska wróciła do łask plażowiczów.
Morze w tym roku na polskim wybrzeżu było przyjazne. I jest nadal. Plażowiczów wciąz nie brakuje- kąpiących się też.

Re: Bałtyk: plaga sinic

4
Cassie86 pisze:Tak było, przez tydzień, ale nie przesadzajmy... po tym okresie woda morska wróciła do łask plażowiczów.
Morze w tym roku na polskim wybrzeżu było przyjazne. I jest nadal. Plażowiczów wciąz nie brakuje- kąpiących się też.
Ciekawe dlaczego autor/autorka tamtego tekstu nie wspomniał/wsponiała ile trwa taka sytuacja tylko dodała taki groźny wpis. Choć z drugiej strony przezorny zawsze ubezpieczony. Nie byłem w tym roku nad morzem to nie wiem. To są tylko moje domysły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości