Nieprzeczytane posty

Re: Podróż życia

12
Ale na czym może tobie zależeć. Pytasz o kompleksowe czy o podstawowe?
Mogę podać kilka. A te które podałeś to muszę oznajmić iż nie znam się na tym. Mam czasy studenckie już dawno za sobą. I nie interesuję się tego typu sprawami. Ps. Wiesz, że Stalin był teologiem z wykształcenia? A to już taka ciekawostka ap-ropo studiów. :>
Ja nie mogę porównywać czegoś na czym się nie znam. Zobacz sobie przybliżone ceny tutaj wakacyjnapolisa.
Tam możesz poszukać tego co cię interesuje.

Re: Podróż życia

13
Eh dzięki za wstawkę. Przepraszam, że wcześniej nie pisąłem ale miałem 2 poprawki i musiał powkówać.
Heh zdane na 4- :) Zawsze mi sięudaje wyjść z tego bagan.
A co do wakacyjnejpolisy, znalazłem tam najtańsze z możliwych ale z dobrym ubezpieczeniem na wypadek urazu, it. .
Może fundusze z polisy się nie skończą w nie odpowiednim momencie.
Gdzieś czytałem, o osobie która kupiła ubezpieczenie które nie pokryło operacji o.O Potem dostałą paragon na 200 tys. no przesadziłem 50 tysięcy. Ale nie przewiduję czegoś takiego.

Re: Podróż życia

14
Witaj Przesiakniety, Bylem w Grecji 6 razy. Nigdy nie bylo problemow. Na Kos zachorowala moja wspoltowarzyszka. Jeden telefon i przyjechal doktor do hotelu (w niedziele wieczor). To przepiekny kraj. Nie wiem co polecic na pocztek. Z czesci kontynentalnej Chalkidiki (musisz zaliczyc wszystkie polwyspy) z wysp Kreta, Kos, Zakyntos, Kerkira). Sprobuj pojechac maj-czerwiec lub wrzesien. Zupelnie inne wrazenia. W maju jest zielono, w sierpniu wszystko szare i wyschniete. Unikaj kurortow, ale strare miasta lub ich okolice sa OK.
Καλή τύχη!!!
Funio.
"To beer or not to beer" W.Shakesbeer
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości