Nieprzeczytane posty

A może plany na majówkę?

1
Choć do wolnych dni w maju jest jeszcze daleko, być może warto zastanowić się gdzie spędzimy wolne dni, być może będzie to wędrówka po górach, a może polskie morze lub jeszcze coś innego.
Wszystko będzie zależało od naszych chęci, możliwości i zasobności portfela.
Warto już teraz pomyśleć, zarezerwować lub też wybrać się w ostatniej chwili na majówkę.

Ja polecam zwiedzenie Góry Zborów, która też często jest nazywana Górą Berkową.
Znajduje się ona w rejonie Podlesic. Najwyższe wzniesienie to Skały Kroczyckie, gdzie można oglądać piękną panoramę wzgórz Jury Polskiej. Znajdujące się skały tworzą wręcz bajeczny krajobraz, a ich wąwozy, labirynty nacieszą niejedno około prawdziwego turysty. Kształty tych skałek przypominają różne postacie i nie tylko, chociażby Koguty, Sowa, Wielbłąd, Sfinks czy też Zakonnica. To tylko niektóre nazwy poszczególnych skałek.
Oczywiście jeżeli będzie dobra pogoda możemy powędrować dalej po Jurze.
Zapraszam na wakacje do Torrevieja w Hiszpanii - Apartamenty na każdą kieszeń -

sprawdź http://www.apartament-hiszpania.info/

Obrazek

Re: A może plany na majówkę?

2
Akurat kilkakrotnie miałam okazję być na Jurze i wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie,dla miłośników wspinaczek i skałek góra Zborów jest naprawdę idealnym miejsce,o nocleg też nie trudno. A jeżeli ktoś jeszcze nie ma planów na spędzenie majówki to zapraszam do nas do Darłowa:)

Re: A może plany na majówkę?

4
Niestety nie pomogę w temacie rowerów. Ja osobiście wybieram się jak co roku na spływ kajakowy Drawą, fajnie miło przyjemnie spokojnie. w tym okresie za dużo ludzi nie ma bo wszystkim wydaje że na kajaki trzeba mieś niesamowicie dobrą pogodę co jest oczywiście nieprawdą :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości