Nieprzeczytane posty

Podróż za jeden uśmiech?!czy możliwe jeszcze możliwe?

1
No właśnie, czy w dzisiejszych czasach jest możliwa podróż za jeden uśmiech? Tak bywało w dawnych czasach, gdzie mnóstwo autostopowiczów właśnie w ten sposób podróżowało.
Czy w dzisiejszych czasach są jeszcze autostopowicze, czy są oni zabierani z różnych tras. Coraz mniej widzi się osób machających do przejeżdżających kierowców. Czy kierowcy chętnie zabierają autostopowiczów?
Jak teraz faktycznie jest?
Podzielcie się swoimi wrażeniami z formy zwiedzania Polski i nie tylko właśnie autostopem.
Czy ktoś ma ciekawe opowiadanie z tym związane, a gdzie też byliście autostopem najdalej, być może również poza Polską.
Pochwalcie się!
Zapraszam na wakacje do Torrevieja w Hiszpanii - Apartamenty na każdą kieszeń -

sprawdź http://www.apartament-hiszpania.info/

Obrazek

Re: Podróż za jeden uśmiech?!czy możliwe jeszcze możliwe?

6
Również uważam, że jest to bardzo ciekawy sposób na podróżowanie. Jego główną zaletą jest możliwość poznania nowych ludzi, dzięki temu możemy wiele się dowiedzieć i poznać ciekawe historie. Jak do tej pory odbyłam tylko jedną podróż autostopem i bardzo dobrze ją wspominam. Chciałabym ze znajomym udać się w podróż po Europie właśnie autostopem. Mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować już w te wakacje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości