Nieprzeczytane posty

Po urlopie

1
Witam wszystkich forumowiczów po dwutygodniowym pobycie na greckiej wyspie Kos. Jednocześnie zapraszam wszystkich na fotorelację z tego wyjazdu, którą zamieszczę w ciągu najbliższych kilku dni.

Re: Po urlopie

2
Tegoroczny urlop spędziłam aż w dwóch miejscach polski:) W pięknej Łodzi, gdzie zwiedzałam nie tylko sklepy ale i zabytkowe kamienice. Drugą połowę natomiast spędziłam z rodzicami w Lublińcu. Mimo, że nie były to jakieś dalekie wojaże to nie narzekam. Polska jest równie piękna jak inne państwa. Trzeba tylko umieć ją docenić.

Re: Po urlopie

3
Zgadzam się z Tobą, że Polska jest piękna. Jednak jadąc na wyspy greckie czy w ogóle nad Morze Śródziemne mam zagwarantowaną pogodę i ciepłą wodę w morzu czego o Bałtyku raczej powiedzieć się nie da. Jak byłem młodszy nie przeszkadzało mi to. A teraz aż chce się wygrzać zanim zima i mrozy nas zaatakują.

Re: Po urlopie

8
No i jak zdjęcia? Bo w dalszym ciągu nie widze ich na forum,jeżeli już wstawiłeś- daj odnośnik,jestem bardzo ciekaw jak to wszystko się prezentuje. Wyspa Kos cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wczasowiczów.

Re: Po urlopie

9
Jumptravel_pl pisze:No i jak zdjęcia? Bo w dalszym ciągu nie widze ich na forum,jeżeli już wstawiłeś- daj odnośnik,jestem bardzo ciekaw jak to wszystko się prezentuje. Wyspa Kos cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wczasowiczów.
Zdjęci są już od kilku dni. Wejdź w dział Europa-Grecja-Wyspy greckie-Kos. Link poniżej

kos-t7203.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 158 gości