Nieprzeczytane posty

Szukam fajnego last minute

1
Witam wszystkich.

Tak jak w temacie, szukam ciekawego wyjazdu last minute. Do tej pory nie byłam na tego typu wakacjach, ba, ostatni raz za granicą byłam naście lat temu (jeszcze zanim urodziłam dzieci) i to na własną rękę. Z rodziną podróżowaliśmy po Polsce, uwielbiamy Mazury i morze, mąż chętnie wyjeżdża w góry (ja lubię je średnio, wolę leżeć na plaży ;) ). Teraz jednak kiedy dzieci trochę podrosły i możemy je na tydzień czasu zostawić pod opieką dziadków, chcemy polecieć gdzieś tylko we dwoje. Na co radzicie uważać przy wyborze last minute? Czy wybrać ofertę znanego biura czy raczej z tymi mniej znanymi też bez obaw można jeździć? Kierunek? Myślałam o tym sporo i koniec końców chcemy lecieć na Teneryfę. Z góry dziękuję za wszelkie porady, na pewno takiemu laikowi jak ja w tej kwestii się przydadzą.

Re: Szukam fajnego last minute

2
Proponowałbym ofertę jednak ze znanego biura podróży. Np. Itaka, Neckermann, Tui. Z tymi mniej znanymi różnie bywa gdyż mają skłonność do bankrutowania. Nie ma więc sensu ryzykować ponieważ wakacje mają być przyjemnością a nie koszmarem. Co do Teneryfy to uważam, że jest to trafny wybór. Ostatnio właśnie wspomniana wyżej Itaka oferowała last minute na Wyspy Kanaryjskie. Polecam to biuro gdyż sam z niego korzystam i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. W ubiegłym roku byłem z Itaką na Majorce a za 9 dni wybieram się z nią na grecką wyspę Kos. Powodzenia w szukaniu ofert życzę.

Re: Szukam fajnego last minute

6
Zdecydowaliśmy się na bardziej znane biuro - po prostu ze względów bezpieczeństwa wolimy spędzić wakacje z kimś kto ma jakąś renomę i jednak tych wycieczek zorganizował już sporo. Lecimy 9 października na Teneryfę, z alfa staru. Miejsce docelowe - Playa de la Arena, a hotel nazywa się Tamaimo Tropical. Może ktoś był? W ogóle co polecacie zobaczyć na Teneryfie? Czytałam gdzieś, że warto wypożyczyć samochód i sobie po prostu pojeździć na własną rękę?

Re: Szukam fajnego last minute

8
No właśnie, a myślę, że zdecydowaliśmy się na znanego organizatora. Jeszcze jak na złość dopadło mnie teraz przeziębienie, chciałabym jak najszybciej znaleźć się na wakacjach, a tu jeszcze tyle muszę czekać. Męczy mnie ten nasz klimat już troszeczkę. :roll: :roll:

Re: Szukam fajnego last minute

9
No to tam napewno się wyleczysz, temperatura w Hiszpanii na Costa Blanca, aktualnie to jedynie 49 stopni, na wyspach jest jeszcze cieplej.
W aptece można kupić wszystkie lekarstwa jakie są potrzebne, w tym i antybiotyki. Hiszpanie mają dość dobre lekarstwa i cenowo też interesująco.
Miłych wakacji i wrażeń!
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Szukam fajnego last minute

10
Tak też myślę, ale czy lekarstwa nie są tam zbyt drogie? Mam nadzieję, że do dnia wyjazdu mi się zdecydowanie polepszy! Mam wykupiony na szczęście bagaż do luku, bo do podręcznego lekarstw raczej bym wziąć nie mogła? Doczekać się nie mogę, a ta temperatura jeszcze dodatkowo mnie utwierdza w tym, że trzeba jechać, wygrzać się i odpocząć. I przynajmniej nie drogo ! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości