Nieprzeczytane posty

Hiszpania: Benidorm: w drapaczu chmur zapomnieli o ....

1
W miejscowości Benidorm w pobliżu Alicante /Hiszpania/ powstaje drapacz chmur In Tempo, który ma być najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. Drapacz chmur liczy sobie aż 47 pięter.
Ceny najmniejszego apartamentu to kwoty od 358 tys. euro /apartament tylko z jedną sypialnią/, o cenach większych apartamentów już nie wspominamy. Aktualnie jest sprzedanych 35 procent apartamentów.
Budynek ten jest gotowy w 94 procentach i jest planowany odbiór pod koniec grudnia 2013 r.
Jednak jak się okazało, w wieżowcu tym liczącym sobie 47 pięter winda dochodzi tylko do 20 piętra, no a resztę trzeba pokonać już na własnych nogach.
Architekci projektujący ten budynek w maju br. zrezygnowali z pracy oraz odmówili komentarza.
Należy przypomnieć iż budowa tego budynku rozpoczęła się w 2007 roku, planowane otwarcie miało się odbyć w dwa lata później. Natomiast aktualna możliwość oddania budynku do użyteczności w grudniu br. jest również bardzo wątpliwa.

Należy także przypomnieć że miejscowość BENIDORM to jedna z bardzo słynnych miejscowości turystycznych w Hiszpanii.
Znajduje się tutaj 2- kilometrowa plaża. Plaża jest piaszczysta.
Do Benidormu i okolic ściągają co roku liczni turyści aby nacieszyć się słońcem a także atrakcjami znajdującymi się w okolicy jak np. liczne parki atrakcji.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Benidorm - MundoMar

3
Ja miałam wielką przyjemność wybrać się w tym tygodniu do MundoMar, które znajduje się w miejscowości Benidorm. Doskonałe show dla dorosłych i dzieciaków. Moja córeczka nie mogła oderwać wzroku od cudownych zwierząt.
Jeśli ktoś chce obejrzeć wszystkie przedstawienia przygotowane dla odwiedzających powinien wybrać się do MundoMar już z samego rana i może spędzić tam cały dzień. Dzieciaki na pewno nie będą się tutaj nudzić. Nie trzeba się też martwić o jedzenie, ponieważ na placu znajduje się zaplecze gastronomiczne. Niestety ceny potrafią zaskoczyć przeciętnego Polaka.
Jeśli chcecie sobie zrobić zdjęcie ze zwierzętami, wystarczy o to poprosić obsługę. Cena (w kwietniu 2014 roku), za zdjęcie z delfinem kosztuje 10 Euro. Zdjęcie foką kosztuje 5 Euro. Jeśli wybierzemy opcję foka plus delfin zapłacimy w sumie 12 Euro. Cena zdjęć z pozostałymi zwierzętami to 4 Euro. Pierwsze występy można podziwiać o godzinie 10:30 a ostatni występ zaczyna się o godzinie 17:15. W międzyczasie można zobaczyć także żółwie, papugi, pingwiny i wiele innych zwierząt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości

cron