Nieprzeczytane posty

Dookoła świata ... rikszą

1
Jeden z Brytyjczyków wpadł na pomysł aby zwiedzić cały świat na rowerowej rikszy. Ma zamiar odwiedzić m.in. Turcję, Indie, Chiny i dotrzeć do Japonii, i dalej podróżować przez Stany Zjednoczone. Ta wyprawa wg obliczeń Luke Parry, bo tak nazywa się ten właśnie pomysłodawca, zajmie mu około półtora roku czasu.
Należy także podkreślić iż nie jest to pierwsza wyprawa tej osoby, gdyż wcześniej przemierzył na rowerze z Londynu do Maroka oraz do Stambułu, był także w Skandynawii.
Jak dowiedzieliśmy się celem owego Brytyjczyka jest nie bicie rekordów. Jest on nastawiony na kontakt z mieszkańcami różnych krajów, poznanie kultury i obyczajów. Brytyjczyk zbiera także zapisy na przejażdżki jego rikszą w zamian za pożywienie oraz nocleg czy także lekcję języka obcego.
W planie trasy przejazdu rikszą znajduje się też zachodnia część Polski.
No cóż, życzymy udanego startu i czekamy na relacje z tego jakże niecodziennego przedsięwzięcia.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Dookoła świata ... rikszą

2
Wow, jestem pod wrażeniem :shock: Szczerze powiedziawszy jeszcze nie słyszałem o takim przedsięwzięciu, więc może jest pierwszą osobą, która chce czegoś takiego dokonać? A wiadomo kiedy wyrusza? Plusem takiej wyprawy jest to, że może wziąć więcej bagażu niż na rowerze i może trochę wygodniej będzie mu się jechało ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości

cron