Nieprzeczytane posty

Co czytacie przed wyjazdem?

1
Bedąc pewnego razu w Gruzji zainteresowałem się trochę tym krajem. Po powrocie przypadkiem natrafiłem na książkę "dobre miejsce do umierania" W. Jagielskiego, czytając to opracowanie mogłem sobie przypomnieć miejsca które sam widziałem na własne oczy i skonfrontować to co działo sie w książce z rzeczywistością. Podobnie było gdy jechałem do Izraela, z ta różnicą że za książkę sięgnąłem przed wyjazdem "Izrael już nie frunie" P. Smoleńskiego i "Bliskie spotkania z półksiężycem" A. Kreczmar. Czytając te ozycje nie dowiadujemy sie co waro zobaczyć tylko dowiadujemy sie jak żyja tam ludzie. Na październik mam zaplanowany wyjazd do Maroka. Czy ktoś bym zaproponował co można ciekawego przeczytać przed wyjazdem do tego kraju.

Re: Co czytacie przed wyjazdem?

2
Polecam poczytać książki Cejrowskiego jeśli ktoś wybiera się w bardziej egzotyczne miejsca. Można się z nich wiele dowiedzieć o kulturze i zwyczajach ludzi (tubylców). Ponadto książki te przepełnione są humorem i autentycznymi przeżyciami autora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości