Nieprzeczytane posty

wyprawa na Krym - kto chętny dołączyć?

1
Szukamy drugiej (i ewentualnie kolejnych) ekipy do samochodowego wyjazdu na Krym i w rumuńskie Karpaty. My w dwie osoby jedziemy fordem focusem. Wyjazd typowo turystyczny, każdy nocleg w innym miejscu (preferowane campingi i tanie hotele). Głównie zwiedzanie, wylegiwanie się na plaży w minimalnym stopniu. Termin: maj – czerwiec 2013, wyjazd na około dwa tygodnie. Proponowana trasa: Chełm – Dorohusk (wjazd na Ukrainę) – Kowel – Łuck – Równe – Krzemieniec – Zbaraż - Tarnopol – Czerniowce – Chocim - Kamieniec Podolski – Chmielnicki – Winnica – Humań – Pierwomajsk – Mikołajów – Cherson – Armiańsk – przejazd całego Krymu od Sewastopola po Kercz – powrót przez Cherson – Mikołajów – Odessa – Bołhrad – krótki przejazd przez Mołdawię – wjazd do Rumunii – Galati – Buzau – Ploiesti – Pitesti – przejazd najpieknięjszą trasą transofarską – Sibiu – Cluj-Napoca – Baia Mare - Satu Mare – wjazd na Węgry – Mateszalka – Zahony – wjazd na Ukrainę – Użgorod – Lwów – Rawa Ruska – Zamość – Chełm.

Re: wyprawa na Krym - kto chętny dołączyć?

4
Cena takiej wycieczki to ok. 2000 zł z wyżywieniem, 9-11 noclegów na miejscu. Przejazd jest autokarem.
Znalazłem już trzy takie oferty dotyczące tego kierunku w takiej właśnie cenie i poszukuje osoby/osób, najlepiej z Rzeszowa lub okolic, która mogłaby mi towarzyszyć w tej wyprawie. Wyjazd planuje ok.10 lipca.
Jeśli jesteś zainteresowana,to zapraszam.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Wojtek

Re: wyprawa na Krym - kto chętny dołączyć?

7
Witam serdecznie!
Chciałem podać linki do tych ofert, jednak wyświetla mi się komunikat "Masz jeszcze zbyt mało napisanych postów by wstawiać linki w treści wiadomości", dlatego też podaje nazwy biur,miejscowości oraz termin:

Glob, miejscowość: Rybaczie termin, którym jestem zainteresowany to: 08-19.07.2013
Silesia, miejscowość: Jałta, termin, którym jestem zainteresowany to: 09-21.07.2013- wersja z wyżywieniem
Travel Group,miejscowość: Teodozja, termin, którym jestem zainteresowany to: 05-18.07.2013.
Ewentualnie w grę wchodzi także dojazd własny, wtedy jest przejazd pociągiem i szukanie noclegu na miejscu, co prawda wychodzi taniej, a myślę, że lepiej mieć wszystko wcześniej zaplanowane i zorganizowane.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości