Nieprzeczytane posty

Rzym: Koloseum się sypie!

1
W Rzymie Koloseum ma nadal problemy, gdyż opóźnia się remont tego zabytku, odpadają kolejne kamienie.
Fakt ten stanowi także niebezpieczeństwo turystów, gdyż niektóre kawałki odpadają z dużej wysokości.
W Koloseum wyznaczono tzw. bezpieczną strefę do zwiedzania, jednak ryzyko nadal istnieje, gdyż nikt nie może przewidzieć kiedy i jaki kawałek muru odpadnie.
Jak sobie poradzą władze miasta? Burmistrz miasta jest oburzony i stwierdził iż cały świat patrzy na nich i pyta się co zostanie zrobione z tym zabytkiem.
Już w maju 2010 r. sygnalizowano ten problem i rozpisano przetarg na przeprowadzenie konserwacji zabytku. Przetarg wygrał jeden z najbogatszych Włochów - Diego Della Valle. Przedsiębiorca ten wyraził chęć wyłożenia na ten remont i konserwację kwoty 25 mln euro! Jednak wciąż czeka na to, aby prace przy tym projekcie zaczęto realizować!
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Rzym: Koloseum się sypie!

4
O tym, że koloseum się sypie słyszałem będąc pierwszy raz we Włoszech w 1991 roku. Podczas drugiego pobytu dwa lata później część zabytku stała w rusztowaniach. Czyli od 20 lat się w takim razie nic nie zmieniło. I w końcu kiedyś przeczytamy, że koloseum się rozsypało całkowicie. Wcale by to mnie nie zdziwiło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości