Nieprzeczytane posty

Czy będziemy latać z LOTem??? Oto jest pytanie

1
No właśnie "Lataj z LOT-em" i podobne reklamy, czy są lub czy będą jeszcze aktualne?
Jak dowiedzieliśmy się o tym, czy będziemy w przyszłości latach z LOT-em, ma zdecydować już wkrótce rząd.
Planuje się aby majątek dotychczasowy LOT-u wnieść do państwowego przewoźnika Eurolotu, który ma znacznie niższe koszty.
Majątkiem LOT-u są tzw. sloty, czyli wyznaczone czasy startów i lądowań na lotniskach, a także logo firmy.
Natomiast samoloty są wypożyczone, siedziba spółki została sprzedana i jest wynajmowana.
To niezbyt ciekawe informacje jak na tak długoletnią działalność firmy.
Jeżeli faktycznie dojdzie do skutku przedsięwzięcie połączenia tych firm, z majątku LOT-u pozostanie tylko nazwa i część pracowników, gdyż nie wszyscy zapewne zdecydują się na przyjęcie mniej korzystnych warunków pracy.
Tak więc śledźmy losy LOT-u i nowych wiadomości czy będziemy jeszcze latać z LOT-em!
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Czy będziemy latać z LOTem??? Oto jest pytanie

3
Zgoda, ale społeczeństwo się zmienia i każdy wybiera najbardziej korzystne dla siebie rozwiązania. Młodzi ludzie nie są przywiązani do LOT-u, decydując się na podróż samolotem wybierają dobrą cenę, a LOT do najtańszych nie należy. Lądując w Bukareszcie widziałem nasz samolot i miło się zrobiło na sercu, ale wybrałem Lufthansę...
Tak więc firma może i nie upadnie dzięki zastrzykom finansowym, ale jeśli nie zaproponuje dobrej oferty, na plusie finansowym nie będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości