Nieprzeczytane posty

Jeżeli Sylwester to ...

1
Okazało się iż w tym roku większość Polaków planuje wybór zabawy Sylwestrowej ... w ostatniej chwili.
Wśród wybieranych kierunków, największą popularnością cieszy się Egipt i Wyspy Kanaryjskie, a także i inne egzotyczne kraje. Wiele osób wybiera się spędzić Sylwestra właśnie w Pekinie, Kenii itp.
Cena nas ponoć nie odstrasza. Firma niemiecka proponuje Sylwester na biegunie północnym za jedyne 1,2 do 1,5 tys. euro. Samolot ma okrążyć koło podbiegunowe, tak więc przekraczając strefy czasowe można uzyskać wydłużenie czasowe.Na tę wycieczkę zapisy były już od maja!
Natomiast zupełnie taniej można spędzić Sylwestra w Polsce w oferowanych przez liczne biura turystyczne, hotele itp. zabawy sylwestrowe.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Jeżeli Sylwester to ...

2
Mi od lat nie pozostaje nic innego jak Biała Sala i szampan w gronie przyjaciół. Jednak nie ma co narzekać na taki sposób witania Nowego Roku. Zawsze są to jakieś oszczędności. Może w tym roku uda mi się pojechać do Bystrej Śląskiej i zobaczyć jak górale świętują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości

cron