Nieprzeczytane posty

Nowe fotorelacje

1
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejne fotorelacje tym razem z Maroka i Cypru, które zamieszczę w najbliższym czasie. Co prawda jest już po sezonie turystycznym, ale pewnie wielu z Was zacznie wkrótce planować swoje wakacje na przyszły rok, więc może reacje te pomogą Wam dokonać wyboru miejsca swojego wypoczynku.

Re: Nowe fotorelacje

2
sukulent pisze:Wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejne fotorelacje tym razem z Maroka i Cypru, które zamieszczę w najbliższym czasie. Co prawda jest już po sezonie turystycznym, ale pewnie wielu z Was zacznie wkrótce planować swoje wakacje na przyszły rok, więc może reacje te pomogą Wam dokonać wyboru miejsca swojego wypoczynku.
Dziś chciałem zamieścić fotorelację z Cypru. Była już prawie gotowa, ale musiałem na godzinę przerwać pisanie i w tym czasie nastąpiło samowylogowanie z forum i prawie dwie godziny mojej roboty poszło na marne. Jutro zacznę od początku i mam nadzieję z pozytywnym skutkiem.

Re: Nowe fotorelacje

3
Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Ze mną było podobnie więc teraz przed zapisaniem czegokolwiek zawsze kopiuje cały materiał. Warto o tym pamiętać żeby zaoszczędzić sobie dodatkowej pracy a znając Twoje relacje i to jakie są treściwe i długie to musiałeś być bardzo zły :o :o :o :o
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Nowe fotorelacje

4
Rzeczywiście w pierwszej chwili się rozeźliłem, ale pomyślalem sobie, że gdyby świat dotykały same takie nieszczęścia jak wykasowany post to żylibyśmy w idealnych warunkach. Tak więc wsystko OK i zaraz zabieram się do ponownego pisania. Z tym, że oczywiście teraz będę kopiował to co już napisałem.

Re: Nowe fotorelacje

6
Na obiecaną relację z Maroka musicie jeszcze trochę poczekać. W okresie świątecznym będę miał sporo czasu więc wtedy się do niej zabiorę. A do tego czasu mam nadzieję dobrze opanować mojego nowego laptopa i oswoić się z Windows 8.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości