Nieprzeczytane posty

Kraków ... najpiękniejszy!

1
Kraków zajął 8 miejsce w rankingu 10 najpiękniejszych miast Europy. Na tym samym miejscu z tą samą ilością punktów uplasowała się także Praga. Miasta zdobyły po 78,4 punktów.
Pismo "Condé Nast Traveler" przeprowadziło właśnie ranking najpiękniejszych miast, wysp i hoteli, udział w głosowaniu wzięło około 47 tys. czytelników.
Natomiast za najpiękniejsze miasto uznano Florencję, następnie Barcelona, Rzym, Paryż, Wiedeń, Budapeszt, Kraków i Praga, natomiast ostatnie miejsce zajął Salzburg.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Kraków ... najpiękniejszy!

7
Kraków jest wspaniały. Najpiękniejsze miasto w Polsce. Byłem mnóstwo razy - zwiedzałem, spacerowałem (w dzień i w nocy ;) ). Zgadzam się, że zimą powietrze straszne, ale to wszędzie tak jest. Spójrzcie na Zakopane - normy zanieczyszczenia powietrza przekroczone nawet dziesięciokrotnie. Ciężka sprawa...

Re: Kraków ... najpiękniejszy!

10
Mieszkam w Krakowie od ponad 5 lat i również jestem zakochany w tym mieście. Nie wyobrażam sobie mieszkać w innym miejscu. Najpiękniej wygląda w okolicach kwietnia-maja, kiedy to trawa zaczyna się zielenić i można spacerować wzdłuż Wisły...
Stare Miasto również ma swój klimat. Czasem przyjeżdżają do mnie znajomi i całymi dniami spacerujemy uliczkami. A na koniec dnia kultowe lody na Starowiślnej... mmm...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości