Nieprzeczytane posty

Gondolierzy z Wenecji alarmują

1
Włoscy gondolierzy alarmują o fatalnym stanie budynków, mostów w Wenecji. Gondolierzy, którzy codziennie płyną na swych łodziach widzą coraz bardziej pękające ściany budynków, pałaców czy też fundamentów mostów.
Władze Wenecji apelują do rządu o przyznanie 60 mln euro na podjęcie prac w tym zakresie.
Wypowiadający się w tej kwestii eksperci przestrzegają iż może ten fakt spowodować po prostu zawaleniem się danego budynku. Należy także podkreślić, iż od wielu lat nikt nie remontował tych obiektów.
Być może należy zaprosić na wycieczkę przedstawicieli rządu włoskiego, aby przekonali się w jakim stanie są budynki i mosty.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Gondolierzy z Wenecji alarmują

2
Nie miałam przyjemności nigdy odwiedzić Wenecji - ale domyślam się, jak to wszystko może wyglądać. Jestem jednak pewna, że gdyby faktycznie cokolwiek zagrażało konstrukcjom budynków i mostów, zająłby się tematem ktoś znacznie bardziej odpowiedzialny od Gondolierów. Szczerze wątpię, by konserwatorzy zabytków i członkowie władz miasta byli niezainteresowani stanem technicznym tego, co przecież przynosi im pieniądze. Druga sprawa: jeśli chodzi o aspekt estetyki... cóż, pewnie uważa się, że skoro turyści tak czy inaczej przyjeżdżają, to po co cokolwiek zmieniać? - Nie tylko w Polsce mamy takie podejście do wielu spraw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości