Nieprzeczytane posty

Koniec OTL Express

1
Urząd Lotnictwa Cywilnego zawiesił dziś koncesję spółce OLT Express Regional. Jednocześnie ogłoszono upadłość spółki. Wszystkie loty krajowe zostały zlikwidowane. Realizowane są tylko loty czarterowe, na które jest pełne pokrycie finansowe.
Tak więc po upadku kilku biur podróży w ostatnim czasie upadła tania linia lotnicza przez co wielu jej pasażerów zostało z biletami w ręku bez możliwości odlotu. Zostali oni poinformowani, że pieniądze za bilety zostaną zwrócone a oprócz tego wszystkim zostanie wypłacone odszkodowanie w wysokości 250 euro.

Re: Koniec OTL Express

4
sukulent - mam dobrą i złą wiadomość! Zacznę od złej - jak już pewnie wiesz OLT Polska ogłosiło upadłość...Ale Itaka załatwia loty inną firmą - napewno poinformują Cię w sprawie zmian. Być może godzina lotu się zmieni. Jak jedziesz za 2-3 dni, to zadzwoń na infolinię do nich :)

Re: Koniec OTL Express

5
Na szczęście odlot mam dopiero 14-go września. Z biurem Itaki jestem cały czas w kontakcie. W ub. piątek poinformowali mnie, że w razie definitywnego upadku OLT Express mają podpisany rezerwowy kontrakt z dwoma innymi liniami lotniczymi. Tak więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję, zę przez te półtora miesiąca już zadna przykra niespodzianka się nie wydarzy.

Re: Koniec OTL Express

6
Mam gorącą nadzieje że wszystko będzie dobrze, informuj nas na bieżąco co i jak.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Koniec OTL Express

7
Ja też mam taką nadzieję i oczywiście będę informował o wszelkich zmianach. A tak swoją drogą to do tegorocznych wakacji jakiegoś pecha mam. Najpierw nie wypalił niemal pewny wyjazd do Australii a teraz z tą Majorką są perypetie.

Re: Koniec OTL Express

8
OOO Australia :) Nie byłam...ale mam znajomego, który ma tam rodzinę. Jak oglądaliśmy zdjęcia, to aż się chciało tam być. Tam jest zupełnie inny świat. Może za 2-3 lata uda nam się i tam polecieć.

Sam chciałeś organizować czy przez bp?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości