Nieprzeczytane posty

Włochy: kara za masaż na plaży

1
We Włoszech można zapłacić karę za to, że wykonuje się masaż na plaży. Osobą ukaraną może zostać osoba wykonująca masaż, a także jej zleceniodawca.
Kara to 100 euro, która już została nałożona. Karę otrzymała chińska masażystka, a także jej zleceniodawczyni, każdy po 100 euro!
Najczęściej usługi te są proponowane przez obcokrajowców, szczególnie azjatów.
We Włoszech w miejscowości Bibione, po raz pierwszy zaczęto walczyć z tymi rodzajami usług na plaży.
Władze miejskie wydając ten zakaz powoływały się przede wszystkim na fakt iż dokonywanie masażu w nieodpowiednich warunkach może grozić poważnymi infekcjami skóry itp.
Turyści na plaży chętnie korzystają z tych usług, gdyż nie są one wygórowane niż np. w gabinecie specjalistycznym, a czasami tylko z ciekawości czy też dla zabicia czasu.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Włochy: kara za masaż na plaży

3
Też jestem za! Nie tylko można dostać zakażenia, ale również osoba, która wykonuje masaż powinna mieć doświadczenie -łatwo można zrobić krzywdę - choć jak to mówią "to tylko masaż". Będąc we Włoszech spotkałam się kilka razy z propozycją wykonania masażu...ale stanowczo podziękowałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości