Nieprzeczytane posty

Co najczęściej znika z hotelu?

1
Spędzając wakacje w hotelu, hotelarze lubią nas zaskakiwać różnymi przedmiotami, które bardzo często goście hotelowi po prostu zabierają ze sobą. Łupem stają się popielniczki, ręczniki, szlafroki, szklanki, kieliszki i inne mniejsze lub większe przedmioty hotelowe.
W jednym z białostockich hoteli zginął obraz!
Czasami zdarzają się też kradzieże większej wagi. W jednym zagranicznym hotelu goście hotelowi wynieśli całe wyposażenie pokoju.
Według przeprowadzonych statystyk goście hotelowi zabierają około 37 procent przedmiotów stanowiących własność danego hotelu, być może na drobną pamiątkę?
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Co najczęściej znika z hotelu?

3
Moja córka zbiera mydełka i inne przybory toaletowe. Ma tego pełną szafkę. Ja zawsze zabieram długopis. Zazwyczaj jest w pokoju. Ale myślę że na takie sprawy hotel jest chyba przygotowany. Fajnie jest później wziąć do ręki jakiś przedmiot i przypomnieć sobie miejsce i hotel w którym się było.
Ale zawijanie szklanek czy ręczników to albo choroba umysłowa albo bieda.

Re: Co najczęściej znika z hotelu?

5
Mydełka, szampony czy długopisy to gadżety rozdawane przez obsługę hoteli z myślą, że zostaną zużyte przez gości, więc czy je zużyje się na miejscu czy zabierze ze sobą na pamiątkę na jedno wychodzi. Natomiast zabieranie przedmiotów będących na stałym wyposażeniu pokoi w dalszym ciągu nazywam pospolitą kradzieżą.

Re: Co najczęściej znika z hotelu?

6
A tak abstrahując od od tego że jest to kradzież, to ciekawy jestem co ludzie robia z takimi ręcznikami (bo myśle że to jest chyba najpopularniejsze). Wieszają sobie w pokoju jako trofea? Czy używają w łazience? Jeśli tak to niezła siara! Chciałbym kiedyś zobaczyć coś takiego. Zrobiłbym od razu zdjęcie i na Wiocha.pl :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 238 gości