Nieprzeczytane posty

organizacja wypoczynku- jakim busem do Paryża dla 50 osób?

1
Witam , jestem nowa na forum , nie wiem czy dobrze umieszczam post,jezeli w zlym miejscu - porsze wybaczyc.
Jestem odpowiedzialna za wyjazd do Paryża dla grupy 50 osobowej, nie wiem do jakiego przewoźnika się zgłościć. Nie znam rynku, a wiem , ze wielu to ( niestety) naciągacze, bądź nieodpowiedzialni partacze o niesprawdzonym stanie technicznym pojazdów. Jeżeli już się o kimś słyszy to niestety w samych negatywach, wypadkach i innych makabrach. Czy jest tu ktoś doświadczony i mógłby wypowiedzieć się w tym temacie?

Re: organizacja wypoczynku- jakim busem do Paryża dla 50 osó

2
hej, słuchaj no tak to już jest ze najwięcej się słyszy o błędach bądź, o niedopatrzeniach. Co jest pożywka informacyjna i sensacyjna ludu? Na czym żerują wiadomości? Na sytuacjach i wydarzeniach negatywnych, katastrofach… To przyciąga uwagę, tego ludzie pragną słuchać. Mógłbym tu przeprowadzić wykład o atrakcyjności takiego rodzaju informacji ( jestem medioznawcą, zajmuje się mediami współczesnymi , a także ich wpływem na uczestnictwo społeczeństwa w kulturze) ale to nie czas ani miejsce, na takiego rodzaju wypowiedzi. Napisałem to wyjaśniając jedynie twoje pytanie na zaistniała sytuacje. Pasjonuje się podróżami , a prowadząc wszelkiego rodzaju badania , odwiedzałem wiele zakątków i podróżowałem już chyba za każdym możliwym środkiem transportu. Nie wiem jakiej kategorii przewoźnika szukasz , ale tak na świeżo mogę wypowiedzieć się na temat Emki Trans. Miałem okazje przejazdu na sympozjum naukowe właśnie ta marką i od tamtej pory zauważam i wychwytuje ich bilbordy czy pojazdy na drogach. Złote, eleganckie autokary- bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Podróż 4 h była bardzo sympatyczna i mogę śmiało polecić. Bardzo intensywnie reklamują się i mają ku temu powody , to dobry przewoźnik, co widać na pierwszy rzut oka nie trudne no zauważenia( mam tu na myśli chociażby dobrą jakość silników), jazda była cicha, plynna i spokojna .

Re: organizacja wypoczynku- jakim busem do Paryża dla 50 osó

3
Bardzo serdecznie Panu dziękuję. Wysłałam pytanie, otrzymałam ofertę, sądzę, że się zdecydujemy, czas goni nieubłagalnie. Ma Pan rację w wielu kwestiach, jestem wdzięczna za odpowiedź w tym temacie. Firma bardzo rzetelna, poszukałam informacji w Internecie na ich temat, cieszą się ogólną sympatią. Jak usłyszałam o złotym kolorze Emki Trans, lekko się zniesmaczyłam, byłam przygotowana na odrzucający kicz, lecz ku memu zaskoczeniu wyglądają naprawdę stylowo. Jestem pełna podziwu dla Pańskiego fachu, jest on bardzo interesujący. Raz jeszcze serdecznie dziękuję, pozdrawiam i życzę wielu udanych podróży.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości