Nieprzeczytane posty

A może wakacje na Seszelach?

1
Wakacje na Seszelach kojarzą się z bogactwem, ekskluzywnymi hotelami, piękne krajobrazy itp.
Ale jak się okazuje wakacje na Seszelach mogą też spędzić przeciętni turyści, których możliwości finansowe są skromne.
Do takich wniosków dochodzą przedstawiciele z Biura Turystyki Seszeli we Francji. Otóż starają się promować wakacje w tym zakątku świata tak, aby mogli skorzystać wszyscy na możliwości swojego portfela. Czy się to uda? Chyba tak, tym bardziej, że specjaliści o promocji są zainteresowani, aby w jakże piękne miejsce przyjeżdżali wszyscy.
Oprócz wykwintnych hoteli oferuje się także wynajem innych obiektów turystycznych, których cena jest niezbyt wysoka, no a sam wypoczynek na Seszelach to już wielka frajda.
Tak więc szukajmy ciekawych ofert i cieszmy się pięknem natury i ceną także!

...............................................................................................................................................

wynajem apartamentu na wakacje

Apartamenty w hiszpanii http://www.apartament-hiszpania.info

Obrazek



podatki zagraniczne:Holandia Belgia,Hiszpania, Anglia

Obrazek


Rozliczanie podatku za granicą

http://www.kancelariabean.com


Czytaj na bieżąco- ciekawe informacje turystyczne

Re: A może wakacje na Seszelach?

2
Cudowną jest rzeczą, że mamy tak szerokie możliwości jeśli chodzi o zwiedzanie świata. W tej chwili praktycznie można dotrzeć w dowolny zakątek naszego globu. Seszele naprawdę piękna sprawa, ale niestety nie na każdą kieszeń. Jeśli chodzi o mnie to narazie o takiej wyprawie mogę sobie co najwyżej pomarzyć.

Re: A może wakacje na Seszelach?

3
Witam,
Wszędzie szukałem jakiejś taniej oferty wyjazdu na Seszele, ale ceny zaczynają się głównie od 6-7 tys
Udało mi się znaleźć ciekawą ofertę za... 3600 zł ? Na stronie internetowego biura TravelMe...
Ciekaw jestem, czy to w ogóle jest możliwe? Cena jest nieporównywalnie niska w stosunku do tego co można znaleźć w internecie...
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości

cron