Nieprzeczytane posty

A może coś dobrego i taniego zjeść???

1
No właśnie, hotelarze wymyślają i przyciągają różnymi atrakcjami do spędzenia czasu w hotelu, motelu itp., natomiast lokale w Białymstoku, Poznaniu i Gdyni zapraszają na pokazy kulinarne w ramach pierwszej NOC RESTAURACJI, które odbędzie się 25 maja w tychże miejscowościach. Restauracje będą czynne do godziny 4,00 a osoby odwiedzające i korzystające z tych unikatowych i wymyślnych dań będą mogli skorzystać ze zniżek od 25 do 50 procent.
Oprócz tego w nocy odbędzie też konkurs na NOCNE DANIE, a szefowie kuchni będą przygotowywać potrawy, które mają zaskoczyć niejednego smakosza! Zwycięzca otrzyma nagrodę Grand Prix Nocy Restauracji.
Organizatorzy tej imprezy przygotowali nagrody i konkursy dla gości, są to m.in. rejs promem Stena Line, weekendy w hotelach Cristal w Białymstoku i Andersia w Poznaniu. Poza tym dla aktywnych uczestników będzie wręczona karta NOCNEGO ŁOWCY, która to właśnie będzie gwarantować roczną aż 10 procentową zniżkę w lokalach.
No i jak tu nie skusić się na coś takiego.

...............................................................................................................................................

wynajem apartamentu na wakacje

Apartamenty w hiszpanii http://www.apartament-hiszpania.info

Obrazek



podatki zagraniczne:Holandia Belgia,Hiszpania, Anglia

Obrazek


Rozliczanie podatku za granicą

http://www.kancelariabean.com


Nollewska- Przeglądajcie najświeższe informacje turystyczne

Re: A może coś dobrego i taniego zjeść???

2
Cóż wygląda kusząco. Ale obawiam się że połączenie słów "dobrze" i "tanio" jest bardzo trudne. A obawiam się że w Polsce wręcz niemożliwe. Niemniej zainteresowała mnie oferta i zajrzałem na stronę http://nocrestauracji.pl/gdynia.html żeby zobaczyć co też takiego przygotowały restauracje w tym, jakże bliskim mi, mieście.
W Gdyni byłem niedawno, zaledwie miesiąc temu i, ponieważ kocham jeść, w ciągu 4 dni udało mi się zwiedzić kilka restauracji w mieście. Akurat dwie z nich biorą udział w akcji :) Del Mar i Cynamon.
I parę spostrzeżeń. Nazwanie Cynamonu restauracją to ogromna przesada. Jest to mała kafejka gdzie można napić się przepysznej kawy i zjeść kawałem przepysznego ciasta, ewentualnie wsynąć lekki lunch. W sumie jest tam na około 40 metrach kwadratowych z 10 stolików upchanych jak się da. Ogólnie uważam że jest to najlepsza (naprawdę) kawiarnia w Gdyni napewno a kto wie czy i nie w całym Trójmieście. Obsługa fantastyczna, porcje duże. Jeden szkopuł - jest bardzo drogo. I nawet przy zniżkach 50% też nie będzie tanio. Tyle Cynamon
Jeśli chodzi o Del Mar - jedzenie jest przyzwoite. Ale nie jadłem tam nic czym bym sie zachwycił. Więc może nie jest jakoś kosmicznie drogo ale trochę brakuje do "dobrze". Poza tym byłem w szoku że restauracja o nazwie Del Mar znajdująca się przy samej plaży z oknami wychodzącymi na Bałtyk w swojej ofercie nie ma świeżych ryb morskich (oprócz jednego dania z dorsza). To mnie osłabiło maksymalnie.
To tyle...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości