Nieprzeczytane posty

Re: aktywny wypoczynek

4
I co robisz jak się tym leżeniem zmęczysz? :)
Ja lubię tak powiedzmy pół na pół... lubię poleżeć na plaży, ale nie za długo, bo się nudzę, więc wtedy wolę pojeździć na rowerze, jakiś kajak czy zwiedzanie, a jak się zmęczę to znowu leniuchowanie na plaży ;)
Mam wrażenie, ze to w jaki sposób odpoczywamy, w dużej mierze zależy od tego jak spędzamy wakacje w dzieciństwie. Jednak zamiłowanie do sportu i aktywny tryb życia trzeba jakoś w dziecku zaszczepić, bo inaczej padnie na kanapie i tak zostanie :lol:
Co myślicie o obozach rowerowych dla dzieci i młodzieży? Warto wysłać dziecko na taki wyjazd?

Re: aktywny wypoczynek

5
Czarna ja mam tak jak Ty - dlatego dla mnie na wakacje najlepszym rozwiązaniem są zorganizowane wyjazdy łączone, pół wyjazdu zwiedzanie a pół wypoczywanie. Ale to na dłuższe, dwutygodniowe wakacje, a tak na np weekend to polecam spływy kajakowe (dla Warszawiaków rzeką Wkrą) - mało zachodu o organizację, niskim kosztem a zabawa rewelacyjna:)

Re: aktywny wypoczynek

7
ja się staram poświęcić przynajmniej jeden dzień na aktywny wypoczynek nawet w czasie najbardziej leniwych wakacji. jeden dzień na rower, albo łażenie po okolicznych górach - bez względu czy to jest miasto i trzeba pojechać kawałek dalej, czy wręcz przeciwnie - jest blisko do natury. zwiedzanie na rowerze lub wyprawa w góry zawsze dodaje uroku. no i jest jeszcze pływanie, spływy kajakowe itd.

Re: aktywny wypoczynek

9
Byłem na kilku takich wspinaczkach. Na pewno nie jest to zabawa dla każdego bo jednak jest to raczej dla profesjonalistów. Ale moim zdaniem jeśli juz się wspinałaś i nie masz lęku wysokóści, warto jest spróbować.Oczywiście po uprzednim dobrym skompletowaniu sobie zestawu.

Zerknij sobie tutaj:
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/na-cz ... ia-ferrata

Na stronie jest opisane na czym polega głównie Via ferrata. Oraz jak się do niej przygotować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości

cron