Nieprzeczytane posty

Gdzie pojedziemy w 2012 na wakacje?

1
Według wstępnych statystyk przeprowadzonych w tym roku prawdopodobnie pojedziemy na wakacje do Egiptu i Maroka.
Tak bynajmniej podają statystki.
Jednak jak podają inne źródła również być może w 2012 r. będą się cieszyć wakacje w Tunezji
Niemniej wiele źródeł podaje iż "szał" 2012 roku to będzie jednak Egipt i Maroko. Dużym zainteresowaniem ma się cieszyć Agadir oraz Sidia - to główne miejscowości gdzie prawdopodobnie wybiorą się Polacy na wakacje.
My jednak polecamy spędzenie wakacji w Hiszpanii na Costa Blanca lub w rejonie. Warto przyjechać na wakacje nie tylko w głównym sezonie, ale także po sezonie, gdyż wakacje w Hiszpanii trwają prawie cały rok, szczególnie w rejonie Costa Blanca, Costa Brava itp. gdzie temperatury są najwyższe przez cały rok, a w okresie głównego sezonu słońce świeci najmocniej, a opady deszczu są wręcz jak na "lekarstwo".
No cóż, wybór i decyzja należy jednak do Ciebie, turysto!
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Gdzie pojedziemy w 2012 na wakacje?

3
Egipt, Maroko, Tunezja... czyli generalnie Afryka rządzi :)
Mnie zawsze ciągnie do krajów europejskich - Grecja, Hiszpania, Chorwacja, ale to już co kto woli.
Grunt, żeby wypocząć, opalić się, oderwać od codzienności i przywieźć fajne wspomnienia 8-)

Re: Gdzie pojedziemy w 2012 na wakacje?

4
Cóż - w związku z niedawnymi wydarzeniami w północnej Afryce, kraje straciły na atrakcyjności wśród turystów z Europy zachodniej. Dlatego też ceny spadły i stały sie atrakcyjniejsze dla krajów z bloku wschodniego. Mając do wyboru 2 tygodnie na Helu albo 10 dni w Egipcie za te same pieniądze, 90% polaków wybierze Egipt.
Ot i tajemnica rozwiązana. Wbrew pozorom Hiszpania wcale nie jest taka tania jeśli porównamy ja do krajów afrykańskich. A tam wszystko inne... Ludzie, kontynent, jedzenie, krajobrazy.

Re: Gdzie pojedziemy w 2012 na wakacje?

6
W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram //sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.

Re: Gdzie pojedziemy w 2012 na wakacje?

9
Ja w wakacje wybieram się do Gruzji, Azerbejdżanu i Armenii :). Nie mogę się doczekać, masę dobrych rzeczy słyszałam o tych rejonach świata :).
Mój cel -> podróż dookoła świata przed 2020 ;).
Zablokowany

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 40 gości