Nieprzeczytane posty

Nowinki na rynku turystycznym - Wasze zdanie

1
Interesuje się dość mocno nowinkami na rynku turystycznym - tym bardziej, że w ciągu ostatnich lat na skutek rozwoju technologii obserwujemy swoistą rewolucję - zamiast mapy drogowej mamy GPS, możemy rezerwować hotele/bilety przez internet/smartfona i długo by jeszcze wymieniać, ale nie o tym:)

Ostatnio natrafiłam na jakimś forum na informację o "mobilnych przewodnikach" i przyznam szczerze zaczęłam trochę grzebać i się zdziwiłam, że jest tego w sumie sporo, a tak mało o tym wiadomo. Szczególnie zainteresowały mnie BEZPŁATNE:) przewodniki po Polsce (jako, że za granice wyjeżdżam dużo rzadziej i na razie "kieszeń studencka":)

Stąd moje pytanie - czy ktoś w ogóle korzystał kiedyś lub korzysta z tego typu przewodników? Czy to jest wygodna forma zwiedzania? Czy myślicie, że ma przewagę nad papierowymi przewodnikami?

Przyznam szczerze, że nie miałam okazji skorzystać, więc ciekawa jestem Waszych opinii, bo bardzo mnie ten temat zafrapował:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości