Nieprzeczytane posty

Sezon letni zaczyna się już teraz...?

1
Sezon letni kojarzy nam się ze słońcem, wysokimi temperaturami i oczywiście wakacjami.
Wiele osób już myśli i planuje gdzie ma spędzić wakacje letnie. Choć teraz srogi mróz za oknami i sypie śnieg przyjemnie jest pomyśleć o letnim wypoczynku i wybrać interesującą ofertę, tym bardziej iż możemy aktualnie uzyskać zniżkę, wykupić wczasy uzyskując np. promocję. Warto zainteresować się tą sprawą tym bardziej, że przed samym sezonem zostaną już zapewno te drogie lub mniej ciekawe oferty.
Tak więc polecamy zainteresowanie się wypoczynkiem letnim już nawet teraz, być może warto będzie skorzystać z organizowanym w międzyczasie targów turystycznych czy też poszukać ciekawych ofert w internecie lub też w biurach turystycznych.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

2
No pewnie, że sezon letni zaczyna się już teraz. Wszyscy, którzy tak jak ja siedzą za biurkiem i patrzą przez okno nie marzą o niczym innym jak tylko o ciepłej plaży i błękitnym morzu :D
Na dworze mróz, wiatr i szarość, więc każdy szuka ofert wakacyjnych - trochę dla rozrywki, trochę dla zabicia czasu, trochę dla oderwania się od rzeczywistości :roll:
Odnośnie tego co piszesz, to rzeczywiście biura podróży mają teraz super oferty. W First minute można znaleźć fajne wycieczki, a ponieważ są zniżki wcale się nie przepłaca.
To co zbieramy kasę i lecimy na Kanary! :lol:

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

4
Hej, ja osobiście nigdy nie byłam na takiej wycieczce, ale sceptycznie podchodzę do wyjazdów z mało znanymi organizatorami...a w niskich cenach (oczywiście w takich WYJATKOWO niskich) zawsze jest jakis haczyk, więc warto to posprawdzać na wszelkie możliwe sposoby (fora, Izba Turystyki, etc).

Zawsze jak chcesz mniej zapłącić za wycieczkę, możesz kombinować na własną rękę, taka opcja często wychodzi taniej;)

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

5
a skoro - jak w tytule - sezon już się zaczął, jakie oferty wybraliście? jakieś WYPASY z first minute?:) ja już na początku stycznia zaopatrzyłam się w katalogi biur podróży i porównywałam oferty...co prawda ostatecznie na nic się nie zdecydowałam w terminie marcowym (jak planowałam) ale mam juz swoje perełki na sierpień:)

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

8
Słuchajcie warto przeglądać katalogi, warto zaglądać na strony biur podróży, ale warto też po prostu pójść do konkretnego biura i zapytać co gdzie i za ile w interesującym nas czasie jest dostępne.
Ja zamówiłam sobie na maila newsletter Itaki i jestem na bieżąco, ma też katalog, który dostaję pocztą, ale przy tak duże liczbie ofert cieżko się zdecydować. Poszłam więc osobiście do biura podróży i Pani elegancko przygotowała mi wykaz intersujących mnie ofert, np. Rodos 30.04.-07.05. hotel Thalia 1729zł - to jest konkret. Cena też spoko, zwłaszcza, że to weekend majowy. Poza tym Panie odpowiadają na nasze pytania, podają informacje dotyczące hotelu, posiłków, pogody. Warto zamawiać w First bo jest taniej i większy wybór.
Odnośnie bonów zniżkowych typu grupon czy coś tam innego, to szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam i nie wiem jak to działa. Kiedyś byłam na kręglach z takim bonem i nie było problemów, więc zniżka na wczasy pewnie też działa. Najlepiej dopytać w biurze obsługi klienta, żeby się potem nie rozczarować.

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

9
Z biurami różnie bywa - ja zrobilam sobie w styczniu trip po biurach pogadac i pozbierac katalogi - rozne byly zachowania pracowniko...owszem, w Itace i w Triadzie milo i przyjemnie, w obu przypadkach poswiecono mi duzo uwagi, natomiast w neckermanni zgoła inaczej...nie dość że Pan na moja prosbe o katalog powiedzial mi ze "nie ma" i zasiadl za kompem dalej na mnei nie bacząc, to jeszcze jak sama zasiadłam przed jgeo biurkiem zmuszając go do jakiejs kooperacji ze mna to dostalam tylko szczatkowe odpowiedzi...moze kiepski dzien mial, ale potencjalnego klienta stracil!

Re: Sezon letni zaczyna się już teraz...?

10
magicznyczas pisze:Też rozpatrywałam oferty z Itaki - najbardziej zainteresowały mnie wyspy kanaryjskie, szczególnie hotel Barcelo na Fuertaventurze, ale jakoś tak ostatecznie się nie zdecydowałam i pozostanie mi czekać na last minute...;) a kiedy lecisz na Majorkę? jakaś fajna oferta?
Na Majorkę lecę 14 września. Jest to bardzo dobra oferta. Znajdzies ją na stronie www Itaki. Szukaj pod hotel Sara. Wylot z Wrocławia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości