Nieprzeczytane posty

Najpiękniejsze polskie miasto to ...

1
Otóż 11 polskich miasta jak m.in. Warszawa, Wrocław, Toruń, Poznań i inne miasta, będą walczyć o jedno z siedmiu najpiękniejszych miast na świecie.
Szwajcarska fundacja New7Wonders jest organizatorem tego konkursu.
O siedem najcudowniejszych miast świata będzie walczyć łącznie 1259 miejscowości z całego świata.
Wśród innych miejscowości można podać m.in. Nowy Jork, New Delhi, Madryt, Malaga, Monte Carlo itp.
Wszystkie miasta do udziału w konkursie zgłosili internauci.
Polacy wytypowali 11 miast, na które możemy głosować, a są to w kolejności alfabetycznej: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zamość.
Czas trwania konkursu do 6 grudnia 2013 roku. Jednak konkurs odbywać się będzie etapami. Tak więc do marca 2012 roku internauci mogą oddawać głosy na wszystkie miasta. W marcu natomiast organizatorzy wyłonią miasta z największą ilością głosów i kolejne głosowanie potrwa do listopada 2012 roku.
W wyniku tych kwalifikacji 300 miast z całego świata przejdzie do następnego etapu, w którym będziemy mogli dalej głosować.
W głównym finale mają znaleźć się 28 miast z całego świata, a siedem z tych miast uzyska tytuł najcudowniejszego miasta na świecie.
Tak więc głosujmy i trzymajmy mocno kciuki, aby wśród czołówki znalazły się polskie miasta lub choć jedno z polskich miast!
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Najpiękniejsze polskie miasto to ...

4
sukulent pisze:Jestem loklanym patriotą a więc stawiam na Wrocław.
niestety nie wszyscy mogą być lokalnymi patriotami, bo gdybym ja miał takowym być, to musiałbym zagłosować na... Bydgoszcz, a to mijałoby się z celem. w ogole powinni zrobić osobna kategorię, z miastami nie grzeszącymi pięknością i wtedy tam może Bdg by wygrala z Katowicami (też nie wiem, co robią wsrod tej 11) i Łodzią - nie chce nikogo urazić, ale mysle ze Katowice i Łódź też do najpiękniejszych niestety nie należą. ale i tak moja Bdg wygrywa w drugą stronę. a wśród tych prawdziwie najpiękniejszych, to zdecydowanie Kraków!!!
Księgarnia wysyłkowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości