Nieprzeczytane posty

Wrocławski Port Lotniczy.

1
Miło mi donieść, że wreszcie po kilkukrotnym odkładaniu terminów na wrocławskich Strachowicach zostanie wkrótce otwarty nowy Port Lotniczy, który będzie mógł obsłużyć wielokrotnie więcej pasażerów niż dotychczasowy. Będzie to drugi po warszawskim Okęciu terminal wyposażony w rękawy łączące wejście do samolotu z wyjściem z terminalu. Oficjalne otwarcie z udziałem władz miasta zaplanowane jest na 29 lutego, a pierwsi pasażerowie odlecą z nowego lotniska w pierwszy weekend marca. Jednocześnie znacznie wzrośnie ilość zagranicznych połączeń z Wrocławia.

Re: Wrocławski Port Lotniczy.

2
Oby więcej takich pozytywnych informacji ;). Myślę że już w marcu będę miał możliwość odprawy na nowym terminalu.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wrocławski Port Lotniczy.

4
A jak myślisz czy nowy terminal nie wpłynie na podwyższenie opłat lotniskowych a co za tym idzie biletów lotniczych. Poza odnoszę takie wrażenie że stary terminal pozostanie (oczywiście mam nadzieję że się mylę). Pomyślałem czy nie będzie tak że te tanie linie będą nadal odprawiane na starym terminalu zachowując atrakcyjność cenową. Choć mam nadzieję że tak nie będzie.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Wrocławski Port Lotniczy.

5
Nie sądzę aby oddanie nowego terminalu miało wpływ na ceny biletów. Natomiast co do starego terminalu, to nie mam pojęcia co z nim się stanie. Czy zostanie rozebrany, czy ktoś go przejmie, nic na ten temat nie piszą. W każdym razie tanie linie też mają być odprawiane na nowym terminalu. Dziś potwierdzono oficjalne otwarcie 29 lutego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości