Nieprzeczytane posty

Taksówki tańsze niż UBER i BOLD(TAXIFY)-Nowa aplikacja mytaxi- taxówki dużo tańsze

1
Cóż za zaskoczenie kiedy zamawiam Ubera lub Taxify ( BOLD) a tu okazuje się od 20 zł do uwaga 80 zł taniej z myTaxi woow.

Przykład

Kurs na lotnisko normalne ceny uber od ok 35 zł, taxify podobnie. Odpalam mytaxi i 29 zł szok. W godzinach szczytu ( dzisiaj ) uber 100 zł mytaxi 31 zł no pięknie. I teraz najważniejsze. Mytaxi zrzesza nowe taksówki, tzn że jeździmy z licencjonowanymi taksówkarzami, w miarę nowymi autami ( takie mi się trafiły) więc na pewno jest bezpieczniej. Wydaje się zatem że UBER i TaxiFY na stałe wprowadziły nowy trend zmian cenowych co dla nasz podróżników jest niebywale ważne. Ponadto chyba po raz pierwszy normalne taksówki stały się konkurencją dla Ubera i Bold( taxify)

Jak działa mytaxi

Zasada działania jest podobna do Ubera oprócz płatności. Chodzi o to że przejazd, który zamówimy przez my taxi jest dużo tańszy niż pokazuje taksometr, np: jazda na lotnisko 31 zł ( taksometr pokazuje 49 lub 59) na koniec trasy kierowca pyta się czy płacimy przez aplikacja wówczas wysyła żądanie i dopiero odzywa się nasza aplikacja, wystarczy zatwierdzić i tyle

Ważne jest żeby wiedzieć ze w płatnościach app pokazuje płatność z taksometru a nie tę zatwierdzona na początku przy rezerwacji, co zupełnie nie ma sensu. Na szczęscie kwota pobrana odpowiada kwocie którą zamówiliśmy ( pamiętajmy że przy zamówieniu taksówki wybierać opcję light, jest tańsza)

Wydaje się zatem że te super ceny są cenami promocyjnymi aby zachęcić do przejazdu z myTaxi nie wiem, wiem że jechałem już z nimi ok 11 razy i za każdym razem pobiły ceny innych. Ponadto weźmy poprawkę na to że to taksówki, które zresztą są ok i co najważniejsze ubezpieczone w razie wypadku o czym nie każdy mówi.

Tak czy inaczej teraz zanim wybiorę transport sprawdzam UBERA BOLD I MYTAXI
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Taksówki tańsze niż UBER i BOLD(TAXIFY)-Nowa aplikacja mytaxi- taxówki dużo tańsze

2
Mamy więcej informacji odnośnie mytaxi i okazuje się że korporacja która zrzesza licencjonowanych taksówkarzy miała ostatnio nie lada kłopoty. Otwórz pod biuro firmy w Warszawie zgłosiła się bardzo duża grupa taksówkarzy, w ramach protestu przeciwko aplikacyjnej opcji Light, która pozwala na bardzo tanie podróże poniżej kosztów. Okazuje się że funkcja light została stworzona aby być konkurencją dla Ubera czy Bold. Okazuje się jednak że nie jest to takie proste ponieważ, taksówkarze zrzeszeni w tej firmie jeżdżą poniżej kosztów, jak twierdzą do kosztów ich transportu doliczana jest również cena licencji za którą muszą płacić ,wynajem samochodu oraz inne dodatkowe koszty których nie ponoszą kierowcy Ubera. Kierowcy udali się zatem do firmy w ramach protestu aby zwiększyć koszty za przejazdy. Firma odpowiada że funkcja Lite będzie dalej w aplikacji, musi ona być konkurencyjna w stosunku dla nowych przewoźników. Może to spowodować że większość kierowców może zrezygnować z usługi, póki co przewóz w tej firmie wygląda w ten sposób że podróżujący otrzymuje stałą cenę za przejazd a firma dopłaca kierowcy dodatkową kwotę taką która pokaże taksometr.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Taksówki tańsze niż UBER i BOLD(TAXIFY)-Nowa aplikacja mytaxi- taxówki dużo tańsze

3
Aplikacje taksówkarskie są po to aby je testowac, szczególnie te nowe. Właśnie zamówiłem kolejną taksówkę z mytaxi na lotnisko i chcąc sobie ułatwić zadanie zamówiłem ja z wyprzedzeniem dzień wcześniej. Dostałem komunikat że kierowca zaakceptował mój kurs, niestety na tym się skończyło. Stalem o umówionym czasie a moja aplikacja milczy, musiałem anulować kurs za który mam nadzieję nie zapłacę i wziąć nowy przejazd. Jak widać zamówienia z wyprzedzeniem w mytaxi do poprawki.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Turystyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 121 gości